Jump to content

[126]Obsada do akwarium ogólnego

boguslaw
 Share

Recommended Posts

A więc od początku baniaczek ma wymiary 80cm/35cm/45cm [dł./szer./wys.]

Mam zamiar do niego wpuścić :

1+3 Gurami Mozaikowe

1+2 P.Kakadu

1 Zbrojnik Niebieski

Parametry wody :

Ph 6.5

Twardość 6

Nh3/Nh4 brak

Temperatura 25*

Wydajność filtra 440l/h

I tu moje pytanie czy rybki będą się lubić i czy mam odpowiednie akwaium do nich :?:

A więc tak byłem dzisiaj w sklepie ... patrze , rozglądam się. I co widze 3 parki p.kakadu w jednym baniaczku i się patrze dalej wszystkie kolorowe bez żadnych śladów walki ... . Podpytałem jeszcze właściciela czy się nie gonią powiedział że nie przyglądałem się im jeszcze dłuższą chwilę poczym je "zaprosiłem" do siebie . W domciu po wyruwnaniu temperatury otwieram woreczek a one sobie wypłyneły do akwarium . Jakieś 30 minut zwiedzały i ku mojemu ździwieniu... zajęły 3 kąty akwarium . Jakieś 2 godziny później patrze a tam samce zalecają się do samic . Przed chilką na jednym z kamieni i na liścu ikra ... 2 parki złożyły ikre :zamieszany: Nie wiem co z 3 ale tamte na szczęście chyba nic nie zdzialały .

Pomocy nie wiem co robić nie chcę więcej rybek a nie mam serca by je wywalić czy dać zabić ... jakieś porady :help: