Skocz do zawartości

od planów po ukończenie dzielą ( wyszło dość fajnie)


ArcySko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej głowie zrodził się pomysł z przerobieniem mojego 8l na takie coś ( w realu otoczaków było by trochę więcej no i wiadomo lepiej by to wyglądało ta platka to taki tylko motyw zwierzęcy a zamiast niej będą pływać również platki tylko że malutkie ( narybek)) cały pomysł chce zrealizowa po dostarczeniu mi filtra do tego baniaka

oto zdjęcie napiszcie co myślicie ( w realu tez chce mieć to ułożone w kolejności duże otoczaki ,żwirek,piach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żwirek mam szary i drobniejszy więc ten problem rozwiązał się sam wgłębkę chce kupić na allegro ( jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym tygodniu zamówię prawie sobie do 45l ją posadzę bo wiadomo kupię więcej ;) ). Ale ogólnie dobrze kombinuję czy do du**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej niedawno napisałem wam że planuję trochę przerobić moją 8litrową szklankę i oto efekty ułożenie trochę zmieniłem gdyż filtr by mi najprawdopodobniej robił burty z piachem. Sorki że niewyraźne ale woda się jeszcze nie ustabilizowała choć w całości jest z akwa 45l . Do tego co na razie jest dojdą oczywiście jakieś roślinki po które najprawdopodobniej w sobotę pojadę . Napiszcie co o tym myślicie co do obsady to jest 11małych platek ( było więcej ale zginęły wsysnięte przez filtr ;/ ) i jakieś dwa małe ślimory. Komentujcie wygląd.

Ps. Lepsze zdjęcia dam raczej jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...