Skocz do zawartości

Coś dziwnego ;d


eliotmagic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do was-opowiem wam historię z mojego akwarium Niedawno chyba 1 miech temu zaczęły mi zdechać rybki pierw 2 złote samice glonojada puzniej 8 czarnych glonojadów jeden po drugim następnie 2 skalary a teraz gurami mialem wszystkie gatunki pierw zdechły biale puzniej brązowe,żułte i teraz mi zostały 3 mozaikowe 1 niebieski i 1 żółty no i oczywiście inne rybki np.kiryski

Niewiem co mam o tym myslec daje i dawalem krople do odkarzania wody i na choroby ale dalej zdechają niewiem już co mam robić doradzcie coś z góry DZIENKI!!!!!!!!!!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj litraż, parametry, temperaturę, czy stosujesz napowietrzacz? I czy ostatnio podmieniałeś wodę w akwarium?

 

PS.

 

*później

ółte

*zdychają nie zdechają

*dzięki nie DZIENKI

 

6.1. Zaleca się dbanie o poprawność gramatyczną i ortograficzną wypowiedzi.

6.3. Nie piszemy postów z wciśniętym klawiszem „caps lock”. Duże litery świadczą o krzyku, co nie jest tolerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do was-opowiem wam historię z mojego akwarium Niedawno chyba 1 miech temu zaczęły mi zdechać rybki pierw 2 złote samice glonojada puzniej 8 czarnych glonojadów jeden po drugim następnie 2 skalary a teraz gurami mialem wszystkie gatunki pierw zdechły biale puzniej brązowe,żułte i teraz mi zostały 3 mozaikowe 1 niebieski i 1 żółty no i oczywiście inne rybki np.kiryski

Niewiem co mam o tym myslec daje i dawalem krople do odkarzania wody i na choroby ale dalej zdechają niewiem już co mam robić doradzcie coś z góry DZIENKI!!!!!!!!!!!!! :evil:

To normalne w małym przerybionym zbiorniku ,o ile narybek przez kilka miesięcy będzie dorastał to niesstety natura sama skoryguje Ci obsadę .Jeśli nawet nie raczysz podać litrażu,bo mnie już nawet Twoje parametry nie interesują do tak łatwych w hodowli ryb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...