Skocz do zawartości

Cichy filtr kubełkowy 100-200L ?


Guliwer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Planuje zakup większego akwarium i mam problem z doborem filtra kubełkowego.

:roll:

 

Też polecam kubełek np. Tetratec EX 700 lub 1200 ;)

Tak te filtry są ciche tylko do żyworódek i do tych wymiarów zbiornika co podajesz 110x40x?(40-50?)ex700 za mało wydajny,jeśli już to ten większy co Ci Rafi polecił ex 1200.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam JBL 900/1500.

 

Z postów użytkowników forum wynika iż to jeden z lepszych filtrów.

Wiem że filtry kubełkowe są stosunkowo ciche, ale marki ci nie podam dokładnej, tylko zobacz to:

http://forum.superakwarium.pl/viewtopic.php?f=8&t=22675&p=205424&hilit=filtr%C3%B3w#p205424

:roll:

 

Też polecam kubełek np. Tetratec EX 700 lub 1200 ;)

Fajnie że na temat pracy filtra wypowiadają się ludzie którzy nie maja kubełków. No ale co im to

przeczytali na forum to przekażą dalej.

 

Wracając do tematu.

 

Mam dwa filtry AquaEl'a Unimaxa 500 i Minikani 120. Tylko nad ranem je słyszę, jak siedzę w pokoju przed wyjściem do pracy a za oknem jeszcze nie ma żadnego ruchu. Wieczorem jak siedzę przed TV to jest niezauważalny/niesłyszalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że na temat pracy filtra wypowiadają się ludzie którzy nie maja kubełków. No ale co im to

przeczytali na forum to przekażą dalej.

Zawsze czytam recenzję plus to:

viewtopic.php?f=8&t=22675

 

Z Tetry to tylko to żeby chodził najlepiej to posmarować wirnik ale nie trzeba oraz to że czasami zdarzają się przecieki przy zalewaniu i pierwszym włączaniu tego filtra, które później jednak mijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...