Jump to content

akwa 40l

Recommended Posts

dżizas jak oni kłamią w tych sklepach, facet twierdził że molinezja komfortowo czuje się w mniejszej przestrzeni :zamieszany: wiedziałem że przegina z tą gadką ale nie myślałem że aż tak grrrrrr

Pamiętaj sprzedawca będzie zawsze starał się wcisnąć ci każdą rybę o którą się spytasz ja miałam to szczęście że mój mąż od lat zajmuje się akwarystyką i ma kolegę który prowadzi sklep zoologiczny i zawsze ze sprzedawcą tak dobierają ryby aby wszystko było ok.

najgorsze że teraz zupełnie nie wiem co z nimi zrobić, mają ubarwienie żółte w nierównomiernych czarnych plamkach

(mamuśka żółta tatuś czarny) :) więc pewnie w żadnym sklepie nie będą chcieli mi przyjąć takich mieszańców :/

Pamiętaj sprzedawca będzie zawsze starał się wcisnąć ci każdą rybę o którą się spytasz ja miałam to szczęście że mój mąż od lat zajmuje się akwarystyką i ma kolegę który prowadzi sklep zoologiczny i zawsze ze sprzedawcą tak dobierają ryby aby wszystko było ok.

Nieprawda. Nie każdy sprzedawca i nie zawsze. Niestety taki sprzedawca, który doradza, a raczej odradza np. zakup skalarów do 45l bardzo szybko musi szukać innej roboty...

Share

• Create New...