Skocz do zawartości

[240l]Roślinne,aktualka


rafalo24x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Tak jak wcześniej pisałem,paletek zostało 6 szt,4 Blue Diamond,jedna Snake i Leopard,jak na razie wszystko w porządku,nie chcą tylko zbytnio jeść,coś zawsze zjedzą ale nie zbyt dużo,ponoć to się często zdarza.

 

miałeś 6szt co się stało 2 padły ?. Myślę ,że powinnien być jeszcze filtr wew. przy takiej obsadzie chyba ze jest a na zdjeciu nie widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dwie padły,ale to był do przewidzenia bo jak je przywiozłem były już dość marne,tak jak pisałem kupowałem nie pełno wartościowe i u mnie te blue diamond je zamęczyły,te się jak narazie trzymają ok.

Skandal mnie też się teraz podoba akwarium dość przejrzało zmieniał nic nie będę,kupiłem tylko małego heńka i dosadzę ale nic poza tym.Tak palety stoją w lotosie widać jednej ogon:P

bahu100 pracują dwa kubełki fluval 305 jako biologiczny aqa teck jako mechaniczny więc wystarczy spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dwie padły,ale to był do przewidzenia bo jak je przywiozłem były już dość marne,tak jak pisałem kupowałem nie pełno wartościowe i u mnie te blue diamond je zamęczyły,te się jak na razie trzymają ok.

Skandal mnie też się teraz podoba akwarium dość przejrzało zmieniał nic nie będę,kupiłem tylko małego heńka i dosadzę ale nic poza tym.Tak palety stoją w lotosie widać jednej ogon:P

bahu100 pracują dwa kubełki fluval 305 jako biologiczny aqa teck jako mechaniczny więc wystarczy spokojnie.

Wybacz nie doczytałem spokojnie wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mała aktualka,niestety jakiś czas po restarcie miałem atak glonów i dość sporo roślin musiałem wyrzucić,do sprzętu doszedł reaktor co2 jaquno czy jakoś tak,z roślinek mały heniek, żabiennice,i lotos zielony,obsada praktycznie bez zmian,doszła parka pielęgniczek borelli,tylko jak na razie bardzo żadko się pokazują.A tak to wygląda na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,od ostatniego pokazania zbiornika minął miesiąć,myślę że wygląd się dość zmienił,zmieniłem także nawozy,teraz nawożę serią yasy lif,według mnie mnie ma porównania do tanich nawozów,albo po prostu źle dobierałem,tak czy tak teraz są widoczne efekty i przede wszystkim zero jakiegoś kolwiek glonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...