Skocz do zawartości

[25L] moje krewetkarium


_RastaMan_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Witam ponownie,chciałem wam zaprezentowac najnowsza odsłone mojej "chińszczyzny"jak to okreslił jeden z modów którego nie podam z imienia.Niestety zdjęcia słabe nie oddaje całego uroku ,słaby aparat,jego braki musiałem nadrabiac retuszem.Nastapiło troche zmian doszlo nowe podłoze ADA Amazonia,zrobilem także nowa pokrywe z zarowka energooszczedna 20 W 6500k philips rzecz jasna robiona z chińskich paneli podłogowych.Nowe jest także akwarium ,stare porysowane wymieniłem na nowe ze szkła OW zamowione u szklarza(oczywiscie szklarz też chińczyk)No dobra teraz na serio jeszcze woda nie jest krystaliczna ale mysle ze to kwestia godzin.Jest tez kilka nowych roslinek takich jak nurzaniec mini pelia i blyxa ale niestety ta ostatnia mocno zmarniała przy transporcie.W tej chwili nie mam juz krewetek white pearl zostały sprzedane ,w baniaku obecnie pływa 8 szt. narybku endlerek a w środe dotra do mnie krewetki crystal red A i tu moja prośba do was zebyście podzielili sie własnymi spostrzeżeniami na temat ich hodowli,z góry dzieki pozdrawiam.

 

 

 

Ps.nie życze sobie komentarzy pod zdjęciami od Pana o którym mowa w pierwszym zdaniu,mam nadzieje ze uszanuje moje życzenie,z góry mu za to dziękuje.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...