Skocz do zawartości

[25L] moje krewetkarium


_RastaMan_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym wam pokazac moje krewetkarium zdjecie sa robione 2 tygodnie temu,wieczorem zrobie aktualne.

a wiec tak akwa ma 25 litrow oswietlene 2x8W parametry gh6 kh4 ph 7,2 obsada to xx white pearl neonki(tymczasowo słuza jako ekipa czyszczaca z wyplaek i malzoraczkow)swiderki i helenki w przyszlosci planuje cr.roslinki to maly henio glosia(ktorej na tym zdjeciu nie ma,bedzie wieczorem jak zrobie dobra fotke,eleoharis mchy x-moss fisdesus willow.subwerstag i galezatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajne akwa. Mam dziwne wrażenie że drzewko zrobiłeś z jakiejś ceramiki czy tylko mi się zdaje? Jesli z ceramiki lub jakiegoś plastiku to wywal to a mech daj na nowe drzewko z prawdziwego korzenia ;) Poza tym jak już wcześniej napisałem wybornie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie zadna ceramika(uwlaczal mi by plastik w moim akwarium:D:D:D)to prawdziwy korzen i duzo sprzedzilem nad jego preparowaniem.zajrzyjcie wieczorem jeszcze raz bo podam aktualna fotke,zielen ladnie poszla w gore.:)udalo mis ie nawet w dzien zrobic dosc ladnie zdjecie moim kiepskim aparatem,troszke podretuszowalem nie doskonalosci aparatu.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz zrobić tak jak w tym akwarium. Gałęzatkę (kulkę) można porozrywać i uformować z niej coś na kształt "dywanu". Trzeba jednak pamiętać, że jest to mech zbierający mnóstwo brudu z wody... po jakimś czasie trzeba go płukać pod wodą, bo zacznie śmierdzieć i gnić (u mnie w akwa z tego powodu zniknął) ;) . Jeśli chcesz obsadzić nią korzeń, przywiąż ją za pomocą żyłki. Jak lekko przerośnie żyłki nie odcinaj. Gałęzatka to nie "standardowy" mech i nie przyrośnie do korzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...