Skocz do zawartości

[112l] Ogólne, "Misz- Masz SzarejMyszy"


SzaraMysz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżam temat.

 

Zdjęcie akwarium, bynajmniej nie artystyczne. Piszę dlatego, ponieważ, wczoraj przy odmulaniu zassało mi do miski z syfem małego dziabągla- kiryska pandę. Niespodzianka, bo zupełnie się go nie spodziewałam. Ciekawe czy jest ich więcej. W sumie dziwię się, że przeżył, bo miejsca do chowania się miał niewiele. Już jest w kotniku, bezpieczny. Będę wypatrywać większej gromadki, zobaczymy co się uchowa.

 

Dołączona grafika

 

Zdjęcie dziabągla w kotniku- niestety jak zwykle moje zdolności do fotografowania dały o sobie znać. Nie mniej jednak mam nadzieję, że coś widać.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Jest ich 13 cie. Dają sobie świetnie radę, choć "przystopowałam" ich rozmnażanie temperaturą. Jest ich wystarczająca ilość. Cieszę się niezmiernie, bo już jutro będzie belka oświetleniowa. Miałam telefon, że naprawiona i do odebrania, bo przy tym światełku "zastępczym" roślinki zaczęły marnieć i szanse na wzrost elośka były równe 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Tła nie będzie i decyzji nie zmienię, za dużo refleksów świetlnych na ścianie bym straciła, a to wieczorem ma swój urok ;D

 

20 neonów innesa, bojki 1 samiec + 2 samice, 13 kirysków panda, XX kreweci i kilka helenek. Taka obsada już pozostanie.

 

Czekam aż trawniczek ruszy. Kabel od belki zasłoni w przyszłości ładny korzonek, który już sie moczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hahahah, czy się pożarły? Pożreć to nie, ale regularne partyzantnki w rewiry wroga są. Nie miałam w planach dwóch samców. Mniejszy samiec zamieszkał w akwarium jako "samica". Kupowałam małe samiczki i skubaniec był bardzo "zakamuflowany pod postacią skromnych samiczych barw" :D

Oczywiście samczyk do wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...