Skocz do zawartości

[20l] krewetkarium


Kolor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moim zdaniem coś wspaniałego, jedno z najpiękniejszych akwarii jeżeli nie najpiekniejsze jakie widziałem, jakoś wyjątkowo przypadło mi do gustu :)

 

Naprawdę brawo!

 

P.S.

Jak już mówiłaś nie da się każdemu dogodzić i ja bym już nic nie zmieniał, chodzi o to żeby Tobie się podobało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakoś miałam jazdę na gupiki , hehe :D Był nawet harem , ale samiczki zdechły nie wiedzieć czemu. Może je bidulki zamęczył hyh.

Myślę teraz nad bojkiem. Ale to dopiero jak zobaczę naprawdę ślicznego :D No i dopóki gupik będzie pływał to nawet nie patrzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do akwa przybył nowy mieszkaniec ... Wiem , jestem głupia i wgl że pcham tu jeszcze jedną rybę , ale nie mogłam się powstrzymać . Nie spałabym w nocy ... No więc :

 

Dołączona grafika

 

Myślę nad Zeusem , ale może wy macie jeszcze jakieś propozycje ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłabyś dać zdjęcie całego baniaczka? Jak to z welonem wyglada?

A gdzie tutaj widzisz welona? Coś Ci się fotki pomyliły, albo ja pijany, że widzę bojownika :D

PS. Przepiękny bojuś, nie dziwię się, że nie mogłaś się oprzeć :) Jeśli jest tam jeszcze gupik, to może szybko paść ofiarą bojka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojuś jest bardzo spokojny . Wiem , wariatka ze mnie że odważyłam się dać tam bojka , ale to gupik nawet nieśmiało podpływa i kąsa mu płetwy :D Na szczęście nieszkodliwie . Tak mi się teraz odwidziało to moje 60l , że wolałabym mieć teraz ze 3 takie baniaczki z bojkami :D

Zdjęcia ogólnego z bojkiem nie mam , bo tło się zniszczyło. A bez tła brzydko wygląda , jakieś ciapki za roślinami są , więc bez sensu.

Przełożyłam nawet mojego Leona z 60l tutaj i ryby nic sobie nie robiły. Oczywiście tylko do zdjęć i pilnowałam żeby się nie pożarły . Nawet pływały przy sobie i żadna z nich nie spróbowała zaczynać . No to fotki bojków ( Leona i nowego , dla którego nie mam jeszcze imienia :D ):

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

I jeszcze zieloniutki meszek ;p

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...