Skocz do zawartości

[20l] krewetkarium


Kolor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może krewetki się zemściły i tym razem one zjadły bojka a nie on je :zamieszany: ?

 

Mod.Janusz.Regulamin-5,2 g) tzw. Spam czyli:

- pisane tylko po to by nabić sobie licznik.

- pisane bez większego sensu.

- nie wnoszące niczego do omawianego tematu. Przyznaję ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 l dla bojownika za mało ja jestem za tym żeby bojowniki były trzymane co najmniej 40 l akwarium wiec nie dokupuj sobie nastepnego

Poczytaj sb coś o bojownikach. 20l to jest minimum a w 40l to się trzyma harem. Jak kat sądzisz to sb kup 40l i jednego bojownika.

 

Może poszedł na :kwiaty:

 

Kolor kupuj bojka :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak - bojownika już nie będzie.

co do kwestii rozmiaru akwa , to ja uważam że to minimum na bojownika i nic w tym złego. lepsze już 20l ze sprzętem niż 40l jakiegoś wytworu ludzkości czyli kula itp bez sprzętu.

no ale.

 

otóż bojownik na początku trochę gnębił krewetki , ale jak są kryjówki to nie ma możliwości aby nawet zaczął je atakować poważniej , szczególnie gdy jest dobrze karmiony.

 

+ Oliwer , pozwól że ja będę decydowała czy dokupię jeszcze jakieś ryby. Zaufaj mi że bd działała zgodnie z wiedzą jaką posiadam. Wiedza zaczerpnięta jest z pewnych źródeł , więc bez obaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż bojownik na początku trochę gnębił krewetki , ale jak są kryjówki to nie ma możliwości aby nawet zaczął je atakować poważniej , szczególnie gdy jest dobrze karmiony.

 

Mój był dobrze karmiony, krewetki miały kryjówki ale i tak nic to nie dało-krewetki mu bardzo posmakowały. Bojownik bojownikowi nie równy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się powtarzał ale no niestety jest troszkę pusto. ;) Wiem ,że jeśli rogatek podrośnie to zarośnie wszystko i to dosyć skutecznie ale jak to ktoś kiedyś komuś już doradził mówiąc."Dorzuć więcej drewna do akwarium".Pomyśl nad jakimś fikuśnym korzonkiem i zagospodaruj nim przynajmniej środkową część akwarium.Możesz go obsadzić jakimś mchem i na pewno poprawi to w znacznym stopniu wizerunek akwarium.

Ogólnie duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wszystko sie pozmieniało i jest zupełnie co innego :D

druga lampka poszłaa , po dwóch dniach działania. wymienię ją w najbliższym czasie , teraz jest 15w ale leję co2 więc ok :>

Dołączona grafika

+ dołożony jeszcze christmas moss :

Dołączona grafika

za jakiś czas kiedy uzbieram troche kasy zamierzam zakupić jakiś korzonek. mam nadzieję że elosiek się rozrośnie .

a do krewetkarium przeniósł się samiec gupika :D bd tam do końca swojego żywota ;)

no i red cherry mnóstwo wszędzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hym , wylotu filtra nie zmieniłam , teraz mi się to dopiero przypomniało :> ale zmienię to.

trochę przerzadziłam roślinki i jest mniej więcej tak ( sorki za słabą jakość zdj , ale to tak na szybko ) :

http://p.web-album.org/fd/7a/fd7a58cb73edd7d2e275c05ec9500080a,4,0.jpg[/img]

http://p.web-album.org/54/8d/548d8194a7f6c66e2c69d550cc86f083a,4,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( sorki za słabą jakość zdj , ale to tak na szybko )

Jak to jest słaba fotka to ja się załamałem co ty masz za mikrofalówkę że ci takie foty wali, bo moja coś nie robi takich (przyjedz do mnie ze swoja mikrofalówką to pod grzejesz mi kilka fot :D)

 

Akwarium ładnie się zarasta czekać aż rotalka się zagęści Super :lol:

Oby tak dalej Nikolciu :kwiaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kolorku,widać że się starasz.

Faktycznie,trzeba poczekać aż wszystko się rozrośnie i zagęści.

Jedno czego mi tu brakuje to-----korzenia.Super by się tam komponował jakiś red moor,obsadzony christmasem lub weepingiem.

Jeśli chodzi o obsadę ,ale nie o skorupiaki,to tam pasują tylko endlerki--inne gupiki rosną za duże jeśli chodzi o twój litraż.

Red cherry bardzo ładne. ;)

Ogólnie jest na wielki plus---duża zmiana jeśli chodzi o tę pierwszą twoją aranżację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baco - no serio okropne - nieostre i wgl :D spoko , przyjadę :D

jutro albo dzisiaj w nocy pokombinuję zrobic wyraźniejsze :D

Janusz - tak myślę , że jak dorwę kasę za niedługo to zacznę szukac korzonka :> christmas mam więc już tylko korzeń mi zostaje do kupienia.

a co do gupika - został po poprzedniej obsadzie ;p ten odejdzie to już nie bd żadnych ryb tylko same krewetki. a z czasem jeszcze jakieś crystalki , tylko pierw tych się pozbędę , chociaż jak mówisz i tak te są śliczne ;>

dzięki za wejścia ;)

 

a rośliny rosną i w krewetkarium i w ogólnym , więc szczęście mnie przepełnia że wreszcie nic nie gnije :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...