Skocz do zawartości

filtracja


vieri
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do 80/35/50 cm zewnętrzny kubełek

fluval 205 ?

 

jbl e700?

jbl e900 60-300l dane producenta?

czekam na poradę.

A po co?

No już jak naprawdę tak chcemy,choć uważam ,że ten fluval sam wystarczy :zamieszany: to moja propozycja pada na e900,ale tylko dlatego,że może on zostać wykorzystany .......może w innym baniaczku.

Wykorzystaj go do filtracji biologicznej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 80/35/50 cm zewnętrzny kubełek

fluval 205 ?

 

jbl e700?

jbl e900 60-300l dane producenta?

czekam na poradę.

 

Szczerze to ja do końca nie rozumiem pytania, ale po odpowiedzi janusza domyślam się że chodzi Ci o filtr do akwarium o wymiarach 80/35/50 - 140l.

 

Oczywiście każdy będzie mówił o JBL e900 bo jest największy i nawet jak byś wrzucił największego brudasa to i tak da radę.

 

Albo zadaj konkretnie pytanie i daj więcej danych na temat akwarium, albo zamawiaj JBL e900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi jest widziałem Fluval 205 w akwa o pojemności 12l z bojkiem,,,,, u kumpla "bo mu się mniejszy filtr popsuł",,,, wielkość filtra była około o połowę mniejsza od wielkości akwa całe akwa chodziło,,,, prąd był jak w Niagarze,,,, a bojek latał szukając schronienia,,, masakra.

Fluval,,,, nawet jak pożałujesz to możesz kupić 205 chodź z pewnością 305 będzie wygodnijesze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi jest widziałem Fluval 205 w akwa o pojemności 12l z bojkiem

Nie no bez żartów, 12l a 112l to różnica. ;)

Chyba każdy kubeł w 12l powodowałby taki efekt.

 

Ja mam chwilowo kubeł 1000l/h w akwa 54l i jest ok. ;)

Przy czym te 1000l/h które podaje producent to wartość mierzona bez wkładów, na krótkich wężach - czyli dużo większa niż to co będzie w rzeczywistości w warunkach normalnego używania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to mi chodzi, czy ten 305 nie zrobi mi wiru w akwarium.A może któryś z nich ma jakąś regulację mocy przepływu?

Fluval 205 na pewno ma (mam) więc i 305 też ma.

205 nie robi pralki w 112l przy max ustawieniach ale mam deszczownię. Przy dyszy z kompletu, rybki siedziały w kącie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...