Skocz do zawartości

molinezja black molly ciąża


misiamw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja molinezja jest w ciąży na 100%. Na moje oko zbliża się poród tylko ciężko jest mi wycenić kiedy. To moja pierwsza molinezja którą chce rozmnożyć i małe przenieść do akwa z narybkiem.U gupików potrafię to ocenić na parę godzin przed porodem że to już i odławiam je do kotnika.Molinezja była już w kotniku 2 razy i nic po nocy ją wypuszczałam bo strasznie nerwowa tam była.Może ktoś ma jakieś doświadczenie z czarnuchami jak wyczuć ze poród jest już blisko.

 

ps. nie chce zaoszczędzać na rybkach rozmnażając je robię to bo sprawia mi przyjemność widząc jak maluchy rosną i nabierają kolorków w przypadku gupików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja molinezja jest w ciąży na 100%. Na moje oko zbliża się poród tylko ciężko jest mi wycenić kiedy. To moja pierwsza molinezja którą chce rozmnożyć i małe przenieść do akwa z narybkiem.U gupików potrafię to ocenić na parę godzin przed porodem że to już i odławiam je do kotnika.Molinezja była już w kotniku 2 razy i nic po nocy ją wypuszczałam bo strasznie nerwowa tam była.Może ktoś ma jakieś doświadczenie z czarnuchami jak wyczuć ze poród jest już blisko.

 

ps. nie chce zaoszczędzać na rybkach rozmnażając je robię to bo sprawia mi przyjemność widząc jak maluchy rosną i nabierają kolorków w przypadku gupików.

Zakładamy,że masz też samca molinezji i twoja rybka na pewno jest kotna.

Nie stresuj rybci jeśli jest grubiutka,ciężarna tym przerzucaniem jej tam i z powrotem.Wsadź ją do kotnika i czekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią google nie boli ;) Szukałam i wyszukałam . Wklejam tu zdjęcie samiczki kilka minut przed porodem bo pewnie nie tylko ja miałam taki problem.

 

Wyraźnie widać dwie białe kropki ta większa nad odbytem to drogi rodne rybki. Taka duża wypukła kropka wskazuje na zbliżający się porodu.

 

 

Dołączona grafika

 

 

edit : Zapomniałam bym napisać że moja rybka ma już widoczne dwie białe kropki, ale jeszcze nie tak duże wiec na dniach spodziewam się małych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...