Skocz do zawartości

[72l] Ogólne


Rafciu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

To, że jest tragedia to chyba wiesz, ale jak to naprawić, nie mam za bardzo pomysłu.

Na pewno wywal kamień, ten który masz nie pasuje do bazaltu, on właściwie do niczego nie pasuje. Akwarium miało być ozdobione kamieniami, bo nie widzę roślin?? jak dla mnie to restart i nic, wstrzymać się na jakiś czas, proponuje przemyśleć.

Akwarium wygląda na 20-30 litrów. Filtr kaskadowy kosztuje kilkanaście złoty.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że tam pod filtrem to nie ma jak wsadzić żadnej roślinki ,bo tam jest mało miejsca. A poza tym nawet jak bym ją tam jakoś posadził to nie będzie mogła rosnąć bo ją koniec korzenia będzie blokował. Ale mam taką roślinkę która nie musi być w ziemi żeby rosła to ją tam dam jak podrośnie :):) a na korzeniu jest mech tylko ,że kilka gałązek i go za bardzo nie widać :) ale jak podrośnie będzie lepiej :D

 

NO3 - 20

NO2 - 0,2

GH - <7d

KH -6d

pH -7

 

 

 

BTW: Na moich bystrzykach amandy pojawiają się takie czarne kropki. I zawsze po pojawieniu się tego rybka żyje jeszcze tylko kilka dni;/ Już mi przez to 4 bystrzyki padły. Nie wiecie co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu całej galerii muszę przyznać, że ostatnia aranżacja jest zdecydowanie najlepsza, ale rzeczywiście musisz zasłonić filtr, żeby wszystko było ok. Daj mech i jakieś microsorium, albo anubiasa... Druga sprawa to roślinka : druga od prawej w głębi. Na pewno lepiej prezentowałaby się w grupie. Roślinki łodygowe generalnie powinno się sadzić w większej liczbie i wtedy moga ukazać swoją urodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...