Skocz do zawartości

"Lipny" sprzedawca/sponsor.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I żeby sprawa była jasna, cytuję wypowiedź organizatora konkursu (zgodnie z jego wolą). Jak widać, bierze winę na siebie. Myślę, że każdy potrafi wyciągnąć odpowiednie wnioski i po przeczytaniu całego wątku wyraźnie widać po której stronie leży wina:

 

Nie macie prawa szkalować Piotra i jego firmy zarówno tutaj jak i na innych forach z jednej prostej przyczyny. Nie wiąże Was ze sponsorem żadna umowa na podstawie której macie prawo dochodzić od niego swoich praw.

 

Decydując się na uczestnictwo w konkursie stajecie się niejako stroną w umowie z organizatorem konkursu. I tylko od organizatora macie prawo egzekwować to co się Wam należy. Organizator na podstawie umowy ze sponsorem odpowiada za dostarczenie Wam Waszych nagród. I tylko organizator ma prawo rozliczać sponsora z jego obowiązków. I tylko organizator odpowiada za to czy sponsor dopełnia warunków umowy czy nie.

 

I tyle na ten temat. Dlatego tez uważam że stanowisko oparte na stwierdzeniu 'konkurs jest super tylko sponsor jest "taki czy owaki" jest daleko posuniętym błędem.

 

Proszę zatem bądź o usunięcie wszystkich wpisów na forach dotyczących sponsoratu w tym konkursie, bądź też uzupełnienie ich o moje zawarte w tym poście sprostowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się tego spodziewałem, nierzetelny sponsor zamilkł po napisaniu jednego posta. Nadal nie wiadomo co z nagrodami. Wszyscy inni sponsorzy (Nasze Akwarium i Kasandra) wywiązali się z zobowiązania i nie było dla nich problemem potwierdzenie danych do wysyłki oraz wysyłka nagrody. Tłumaczenie HARD-SOFTu wydaje mi się śmiesznie. Bo jak musi wyglądać organizacja pracy w tej firmie, skoro nie są w stanie wysłać JEDNEJ paczki w miesiącu więcej. Ja bym się bał cokolwiek tam zamówić, jeśli tak wyglądają ich zdolności logistyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzisiaj zamieniliśmy kilka zdań na PW. Bardzo się cieszę za bezproblemowe rozwiązanie mojej prośby co do wysyłki. Po chwili miałem juz numer listu przewozowego itp. Pozostaje czekać na paczkę.

Dzięki za kontakt i szybka odpowiedź w tej sprawie.

Mam nadzieję, że nowy użytkownik filtra będzie z niego zadowolony i będzie mu służył jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dowiem się, kto jeszcze nie dostał. Przejrzę sobie galerie ze zwycięzcami i będę pytał. Na pewno większość już doszła.

 

Zrobiłem listę zwycięzców z ostatniego roku. Zajęło mi to 10 minut. Co ciekawe, ponoć było to zadanie niewykonalne dla pbasa z HARD-SOFTu, nie mógł sobie z tym poradzić od roku i to był powód nie wysyłania filtrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...