Skocz do zawartości

Ubezpieczenie.


ShenLi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe polecacie? Chciałbym ubezpieczyć sobie domek od zalania w razie pęknięcia zbiornika. Ile mniej więcej wynosi składka takiego ubezpieczenia, i za co ewentualnie zwracają pieniądze? (chodzi głównie o to czy za sprzęt też?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co sobie ubezpieczysz i na jaką kwotę. Możesz sobie ubezpieczyć np. tylko panele podłogowe od zalania...

Kto jest godny polecenia? Ze wszystkich znanych firm ubezpieczeniowych (chodzi mi o duże grupy) to w dzisiejszych czasach przy tak dużej konkurencji wszyscy są godni polecenia, uważam tak z doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ubezpieczyłam się w firmie Uniqa, i jakoś spokojniej mi się śpi :) .Zaraz po postawieniu 300l co drugą noc miałam sen że mieszkanie mi zalewa- choć najbardziej martwiło mnie przez sen czy zdążę uratować wszystkie rybki zanim woda wycieknie :) . I tak około roku mi się śniło, z przerwami :). Nie to że koszmary, bo zawsze udawało mi się rybki uratować. Teraz jak już to śni mi się że rybki nowe jakieś nieznane znajduję w akwariach :). Tak to ześwirowałam na punkcie akwarystyki :mrgreen:

 

Ubezpieczenie wynosi mnie rocznie 110zł, w tym lokal mieszkalny ubezpieczony na 100000 i OC na 100000.

Nie znam się na ubezpieczeniach ale wypytałam o najważniejsze rzeczy dla mnie przed podpisaniem umowy i wiem że na pewno ubezpieczenie obejmuje u mnie zalanie mieszkania mojego i sąsiadów, potłuczenie szkła, akwariów, szyb w mieszkaniu, zalanie podczas burzy, zalanie z powodu zepsucia się filtra, nawet jak mój pies kogoś pogryzie to ubezpieczenie powyżej 100zł jest wypłacane :) , poza tym różne rzeczy Sprzedawca wymieniał ale nie zapamiętałam.

 

Można było ubezpieczenie wykupić już od kwoty 60zł rocznie z tego co pamiętam, tylko oczywiście na mniejsze sumy. Nie wiem jeszcze jak jest z wypłatami ..czy nie było by problemów w razie czego...i mam nadzieję się nie przekonam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...