Skocz do zawartości

Jaki dyfuzor wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie irytuj się tak bo do niczego to nie prowadzi, jeśli moje wypowiedzi Ci się nie podobają to nie prowadź dalszej dysputy, skoro mój poziom wypowiedzi jest za niski dla Ciebie...

A po twojej wypowiedzi wnioskuję że mocno zadzierasz nosa.

A że tak się zapytam z czystej ciekawości to czemu zlikwidowałeś akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyq20, daruj sobie. Adeptmarine, pytania poza tematem na PW.

Spoko :)

 

A że tak się zapytam z czystej ciekawości to czemu zlikwidowałeś akwarium?

 

Mam remont całego domu i w grudniu, najpóźniej w styczniu ma być wszystko ukończone i wtedy znów zaczynam. W temacie, w którym sprzedawałem rośliny ze swoje akwarium podawałem powód likwidacji.

TDC: słowa: "Pytania poza tematem" również się Ciebie tyczyły. Za karę napiszesz 500x na ścianach swojego domu - Będę zawsze pisał na temat :]. Jeszcze jeden post ze spamem i temat zamykam. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię nyqa, ale się za nim wstawię - nyq prostuje gościa z wybujałym ego i nadmiarem sprzętu ADA. Adeptmarine wywalił kupę kasy na sprzęt niedostępny w Polsce i ma landrynkowy baniak okraszony sygnaturką na wyrost, a nie potrafi zrozumieć podstaw kinetyki cieczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku chodziło Ci chyba o mechanikę płynów a nie kinetykę cieczy widać że nie potrafisz nawet nazwać poprawnie tematu. Mój baniak nie musi się podobać tobie tylko mnie więc wisi mi co myślisz na jego temat. Patrząc na twoje to zatrzymałeś się w latach 80, podobały mi się wcześniej jak zaczynałem z akwarystyką ale widzę że stoisz w miejscu... czas na zmiany nie uważasz?

Czas zamknąć temat bo kolegom się zazdrość z uszu wysypuje, jeśli kogoś stać na ADA to je kupuje a jeśli nie to kupuje zamienniki przecież nie każę nikomu kupować ADY, poczytaj trochę o rozpuszczaniu w mixerze ferplastu na bardziej zaawansowanym forum i dlaczego w większości dyfuzorów ludzie wkładają bioballe a nie bronisz kogoś kto nie ma pojęcia o czym pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...