Skocz do zawartości

Filtr kubełkowy J&T JHW 304


basiorslawek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupiłem przez licytacje taki filtr zewnetrzny ale mam problem bo facet co od niego kupiłem nie poinformował mnie ze brakuje kilku czesci i potrzebuje takich czesci 6 , 7.Rurka gięta 8.Złączka 9.Deszczownia 10.Zatyczka deszczowni 11.Skimer 12.Złączka 13.Rurka gięta 14.Złączka 15.Złączka i czy jest mozliwosc tego dokupienia bo ja szukałem i nic nie znalałem i pomyslałem ze moze wy byscie mi pomogli jezeli jestescie w stanie ??

post-6029-13685160272078_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie pisało, to towar zakupiony przez neta możesz oddać w ciągu 10 dni i powinieneś otrzymać zwrot pieniędzy.

Dotyczy zakupów w sklepach a nie od osoby fizycznej.

Jeżeli w opisie aukcji nie było słowa, że brakuje części, poinformuj go o tym i zażądaj zwrotu kasy (zacznij grzecznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie pisało, to towar zakupiony przez neta możesz oddać w ciągu 10 dni i powinieneś otrzymać zwrot pieniędzy.

Dotyczy zakupów w sklepach a nie od osoby fizycznej.

 

Nie no - dotyczy chyba wszystkich zakupów przez internet, a w każdym razie przez allegro, bo o ile się orientuje to zakończenie wygranej aukcji jest równoznaczne z zawarciem umowa kupna-sprzedarzy. A tu obowiązuje przepis:

Art. 7. 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1.

 

Tylko wtedy sami płacimy za przesyłkę.

 

Poza tym jeśli kupiłeś od rzetelnego sprzedawcy, z dużą ilością pozytywów, to jemu samemu będzie zależało na pozytywnym rozstrzygnięciu sprawy i zachowaniu dobrej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Atreyu, inaczej ma się sprawa w przypadku licytacji. A z tego co wiem to była właśnie licytacja. w przypadku zakupu: kup teraz itp., to tak. Masz rację. Jednak jak się licytuje to główna zasada: "widziały gały co brały". Niestety ale jest to prawdziwe ;).

 

Możesz jedynie mu napisać, że filtr był nie kompletny. Ale jak znam życie to on Ci odpisze: "Ale nie napisałem, że jest kompletny". Sorka, ale wiem jakie są realia i życie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do niego i rozmawiałem to on powiedział ze kupoweałem to co było napisane a nie było napisanego ze brak tych czesci i nie weim co teraz tu jest link z allegro prosze sprawdzcie czy sie myle ???

http://allegro.pl/super-filtr-olbrzym-2 ... 34151.html

Jest napisane co w chodzi w skład zestawu, czyli kompletny filtr poza elementami, których Ci brakuje ;/ tak więc lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...