Skocz do zawartości

Przydenna rybka?


gacek78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie na forum,jaka jest najlepsza rybka przydenna?Możecie wypowiedzieć się na ten temat?

Nie ma czegoś takiego jak "najlepsza rybka przydenna". :roll:

 

Rybek przydennych są setki gatunków, samych zbrojników jest tyle. Można napisać jaka jest "ulubiona" ryba danej osoby, da się określić jakie są najmniejsze, największe, najdroższe ale nie da się określić jaki gatunek jest "najlepszy".

Poza tym nie każda ryba nadaje się do każdego akwarium.

 

Jeśli szukasz rybki odpowiedniej do swojego akwarium to napisz jaki masz litraż, jakie parametry wody, no i przede wszystkim jaką masz obsadę. Bez tego nie można nic polecić. Jak wszystko podasz to wtedy przeniesiemy temat do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na forum,jaka jest najlepsza rybka przydenna?Możecie wypowiedzieć się na ten temat?

Nie ma czegoś takiego jak "najlepsza rybka przydenna". :roll:

 

Rybek przydennych są setki gatunków, samych zbrojników jest tyle. Można napisać jaka jest "ulubiona" ryba danej osoby, da się określić jakie są najmniejsze, największe, najdroższe ale nie da się określić jaki gatunek jest "najlepszy".

Poza tym nie każda ryba nadaje się do każdego akwarium.

 

Jeśli szukasz rybki odpowiedniej do swojego akwarium to napisz jaki masz litraż, jakie parametry wody, no i przede wszystkim jaką masz obsadę. Bez tego nie można nic polecić. Jak wszystko podasz to wtedy przeniesiemy temat do odpowiedniego działu.

Rozumiem,jasne,racja!

Jestem tu nowy,wiem rybek jest mnóstwo!

Mój baniak to 90*40*45

Ph 6.5 temp.24

Woda dojrzewa i zastanawiam się nad obsadą?

Myślałem o akwarium wielogatunkowym,tj.rybki przy powierzchni,w strefie środkowej i na dnieMoże kilkanaście sztuk Neon Innesa.dorzucić kilka sztuk gupików,bądz mieczyków Hellera,myslę o pięlęgnicy Kakadu 1 + 3 samice i "coś" na dno

Chodzi by było kolorowo w moim akwarium.

Dzięki za szybką odpowiedz!

 

Atreyu: No i to rozumiem. Przenoszę do działu obsady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...