Skocz do zawartości

[284L] Pielęgnice


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No 280 litrow to wielkie? Dla tych ryb minimum 450l a i to jest za male.A propo ta pielęgnica dorasta do ponad 30cm co wiekszosc ludzi majaca je wie ale penie nie wie ze dorasta do prawie 2kg moje mialy 1,3kg. Nie pisze tego w zlosci ,tylko dla tego ze widze ze autor szanuje te rybki i jesli ma mozliwosc to powinien powiekszyc akwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A propo ta pielęgnica dorasta do ponad 30cm

Ta pielęgnica (samiec 27cm) już nie urośnie.

 

Dla nich minimum baniak najmniej 150cm

Taak, 150cmx 20cm jest super, ważne, że jest długiee ;)

 

Plej, całuj w rączki ;p

Hyhyh :mrgreen:

 

 

Ludzie, pisałem, że planuje większy zbiornik, ale widać, że również reprezentujecie sobą wiedzę czysto teoretyczną. Ryby nie mają ciasno, tym bardziej, że mieszkaja tylko z H. Multispinosa, które dużo miejsca nie zajmują. No ale mówcie co chcecie :) Pozdrawiam i od razu mówie, że nie mam od wczoraj neta znów, więc nie wiem kiedy znów się tutaj pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mozesz wiedziec ze nie urosnie. Notowano w akwariach okazy po 40cm. Zapraszam na zagraniczne fora. Polska jest biednym krajem i duzo ludzi nie stac na dogodne warunki dla pielegnic ale chce je chodowac i meczy je w malych akwariach , tak to sie przyjelo i niektorzy potrafia pawieoka trzymacz w 200l akwa. Smutne ale prawdziwe :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mozesz wiedziec ze nie urosnie. Notowano w akwariach okazy po 40cm. Zapraszam na zagraniczne fora. Polska jest biednym krajem i duzo ludzi nie stac na dogodne warunki dla pielegnic ale chce je hodow* i meczy je w malych akwariach , tak to sie przyjelo i niektorzy potrafia pawieoka trzymacz w 200l akwa. Smutne ale prawdziwe :cry:

Zgadzam się, ale to są wyjątki.

Tak samo z popularnymi P. Zebrami, ogólnie przeciętnie rosną w przedziale 10- 15cm samce, ale nie raz można było spotkać okazy po 18-20cm!

 

Pisałem przecież, że akwarium będzie większe, ale to kwestia czasu.

Jak zacząłeś z teoriom to większość ryb jest już skarłowaciałych zanim je się kupi . Teraz można oddzielić prawdziwe molinezje i te skarłowaciałe (powinny być nowe gatunki np. mikrus milinezjus )

Kolego, zacząłem taki temat? zacytuj!

Re: [284L] Pielęgnice  

I jak z ikrą? Wykluły się małe?

Tak, spleśniało tylko dokładnie 7 zarienek ikry.

 

Dobra, do usłyszenia za??? za jakiś czas, znając kochaną Netie to długo tutaj nie zawitam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...