Jump to content
Sign in to follow this  
Marcin!991

Informacje na temat krewetki filtrującej.

Recommended Posts

Bardzo bym Was prosił o podesłanie mi jakichś informacji o kreweci fitrującej. Nie mogę nigdzie znaleźć. Chodzi mi o to w jakim litrażu może być, powody dlaczego nie w mniejszym, jej odżywianie itp. Muszę przekonać kolegę, ponieważ mądrala chce założyć krewetkarium, z tych kreweci, w 20L akwa chce trzymać ich 10 sztuk ;/ pomóżcie.

"Krewetki filtrujące:

Atya gabonensis - minimum 120l - nie rozmnaża się w słodkiej wodzie

Atyopsis moluccensis - minimum 100l - stadna (min. 3 sztuki) - nie rozmnaża się w słodkiej wodzie"

Cytat z viewtopic.php?f=45&t=13024 , ale to już chyba wiesz.

Ważnym argumentem może być jej wielkość do 10 cm samce (Atyopsis moluccensis).

Szukałem w google ale tam nie mam więcej info, wiem że od 100L startuje, ale on tego nie rozumie ;/ on chce krewetkarium, ale nie rozumie faktu, że tam lądują krewecie np. RC. Umyślał se filtrujące do 20 litrów, łapiecie? :zamieszany: masakra

wiem że od 100L startuje, ale on tego nie rozumie ;/ on chce krewetkarium, ale nie rozumie faktu, że tam lądują krewecie np. RC. Umyślał se filtrujące do 20 litrów, łapiecie? :zamieszany: masakra

I na co liczysz?? Skoro takie argumenty nie docierają to trzeba sobie odpuścić. Takich jak Twój kolega jest na pęczki. Nie ma sensu dalej ciągnąć tematu i nabijać postów.

On to zrozumie jeśli ja mu to udowdonie tj. :arrow: pokaże. A nie mam jak bo nie mam, aż tak długiego artykułu na google.

W sumie racja :) Dzięki Wam. Już mam to czego szukałem :) i link też mu wyśle :) można zamknąć. :mrgreen:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this