Skocz do zawartości

AQUAEL - AKWARIUM MORSKIE opinie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Chciałem przedstawić stan akwariów morskich które znajdują się we Wrocławiu w Galerii Arkady w sklepie sieciowym "wspaniałej" firmy AQUAEL ;) zdjęcia przedstawiają akwarium z przed zwolnienia całej załogi czyli coś w okolicach lipca 2010 i zdjęcia po zwolnieniu i zatrudnieniu nowych pracowników nie mających zielonego pojęcia na temat morszczyzny.

 

Proszę samemu ocenić jak firma dba o zwierzęta bo jak każdemu wiadomo korale są nimi tez.

motto firmy AQUAEL powinno brzmieć "wykupić, zaszantażować i w razie konieczności zwolnic"

ale pamiętajmy PIENIĄDZE TO NIE WSZYTKO ;) trzeba mieć szacunek do samego siebie

 

PONIŻEJ ZDJĘCIE Z LIPCA 2010 CZYLI PRZED ZWOLNIENIEM ZAŁOGI W SKLEPIE

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

PONIŻEJ ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄ JUŻ OBRAZ PO MIESIĄCU OD ZWOLNIENIA ZAŁOGI WE WRZEŚNIU 2010 I SZYBKIEJ ŁAPANCE Z NOWYMI PRACOWNIKAMI

 

jak możemy się przypatrzyć widać parę martwych korali...... reszta pewnie się już znajduje w kanalizacji....

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

i drugie zdjęcie .....

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

proszę to ocenić samemu mi brakuje poprostu słów ......pozdrawiam KRECIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak Twój nick wskazuje załoga robiła krecią robotę dla firmy i została zwolniona, dla tego nie chcesz podać przyczyn i od razu wracasz do morszczuka. Teraz w odwecie starasz się wszędzie oczernić firmę.

 

Fakt, solniczka wygląda strasznie, ale tak naprawdę to my nie wiemy czy ten baniak faktycznie stoi w tym sklepie.

Czy przypadkiem odchodząca załoga nie "zrobiła" czegoś z tym baniakiem w odwecie za zwolnienie.

A może zdjęcia są odwrotnie wstawione. Może drugie zdjęcie jest z lipca, a pierwsze obecnie - akurat to mogą sprawdzić mieszkańcy wrocka.

Nie wiem kiedy był założony baniak. Może zakładała go osoba z zewnątrz i doprowadziła go do stanu z pierwszego zdjęcia i załoga dostała go po opiekę ale sobie nie poradziła.

 

A może obecna załoga nigdy nie miała morszczyzny i dopiero się uczą. Tego też nie można wykluczyć. Nie wiem jak by wyglądało te akwarium jak bym po raz pierwszy dostał je do "ręki".

 

A więc forumowicze do końca nie wiedzą jaka jest prawda. Może napisz dlaczego cała załoga została zwolniona. Jeżeli te zdjęcia wstawiasz tylko w trosce o zwierzęta a nie żeby oczernić firmę, to chyba nie musisz się wstydzić dlaczego was zwolnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam co w tym dziwnego, że akwarium jest zapuszczone?

 

Załoga została wymieniona całkowicie. Nie łatwo obsłużyć sklep o pow 30000mkw. Do tego potrzeba na prawdę sporej ilości pracowników. W zgranym zespole każdy wie co ma robić, jak i kiedy. Skoro wszyscy są nowi to muszą się nauczyć pracować razem. Akwarium morskie to trudny temat i nie wszystkim znany.

 

Druga strona medalu jest taka, że jeżeli pracodawca zwolnił całą załogę to musiało się w firmie dziać masę przekrętu. Może zbyt duże kradzieże, może podawanie zbyt wielu strat a tak na prawdę sprzedaży na boku. Kto udowodni, że rybka padła a nie została sprzedana? Zarządzanie żywym asortymentem jest dość trudne.

 

1. Szef ma zawsze rację.

2. Jeżeli szef nie ma racji ->patrz punkt 1.

 

Na pewno zyskał na tej wymianie, nawet gdyby miał poświęcić jednego malutkiego morszczuka. Ostatecznie w Arkadach stoi chyba bardzo duży morszczuk. Nie wiem kto zajmuje się pielęgnacją, ale to i tak dobra reklama dla sklepu.

 

 

EDIT:

eskulap-suw co do zdjęć to kolejność prawidłowa. Wszystkie robione Nokią N73. Pierwsze zdjęcie: 2010:05:01 18:46:46

Drugie: 2010:09:04 20:18:03

Trzecie: 2010:09:04 20:18:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Kilka słów wyjaśnienia...wyglądu akwariów na zdjęciach zrobionych przez autora.

1.Jak już były robione zdjęcia...to czemu akurat jeszcze nie zrestartowanego regału( stąd syf kiła i mogiła)

2.W chwili obecnej znowu akwaria w miarę skromnych możliwości załogi cieszą oko

3.Poprzednia załoga została zwolniona w lipcu...a nowa przyjęta ok połowy sierpnia, w tym czasie akwa morskie były bez opieki.

4. Nie oceniaj autorze nie znając wszystkich argumentów!!! (czasem wystarczy pogadać z załogą jak ja to zrobiłem ;P)

 

Pozdrawiam

 

Stały bywalec sklepów zoologicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...