Skocz do zawartości

Restart i nowa obsada


Regus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Tak jak napisałem w temacie mam w planach zrobić restart mojego 240l baniaka i zmienić obsadę.

Obsada tak jak pisałem viewtopic.php?f=22&t=21110

Lekko się zmieniła bo odpadły severumy zostało :

2xBocja wspaniała

3xKirysek

2x Workoskrzele

2x Barwniak

4x Pielęgnica Pawiooka

2xZbrojnik

1x Skalar

1xkiryśnik

Myślałem pozbyć się pawiookich (to na pewno ) może też Workoskrzeli

Dokupić Stado Neonków , Skalary (jeszcze Niewinem ile ) lub Paletki od zaznajomionego hodowcy

Myślałem też o dokupieniu Barwniaków tylko Niewinem w jakiej ilości

Ewentualnie jakieś inne mniejsze pielęgnice np: Ramirezy

Roślinności u mnie brak :( ale chcę zakupić sporą ilość mchów i innej roślinności.

 

Czekam na wasze sugestie i propozycje odnośnie obsady

co według was zostawić czego się pozbyć?.

 

Ps. Może znajdzie sie ktoś chętny na Pawiookie 2xsamica i 2x samiec , ewentualnie jakaś wymianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawiookie potrzebują dużego zbiornika to fakt, przy skalarach przygotuj sie na to że gdy już się dobiorą w pary , to raczej lepiej zostawic pare lub dwie a reszte oddać. Bo będą przy obronie ikry bardzo gnebić pozostałe osobniki, a co dopiero ja dwie pary będą miały jednoczesnie ikrę to masakra,walka walka walka... Paletki też waleczne ale tak z 6 sztuk powinno być razem. Ja uważam że na paletki zbiornnik powinien być od 300l > w górę. Ale to moje osobiste zdanie :roll: Co do neonów to mi się juz przejadły , kolejny monotonny zbiornik z neonami.Jakieś bystrzyki bardzo ciekawie. Ja mam w planach teraz jakiś harem kakadu i pielęgniczek złotych, niesamowite kolory mają te rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...