Skocz do zawartości

[63l] Tideland


napoleon23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja 60 dzień

http://www.youtube.com/watch?v=IJzBKq593Hg

 

Z prawego boku wyciąłem eleocharis vivipara, za wysoko rosła i przysłaniała cały zbiornik, na jej miejscu z czasem coś posadzę żeby zakryć grzałkę. Pojawiła się niewielka populacja glonów pędzelkowatych, ale jak na razie w ilości ledwo dostrzegalnej. Po 60 dniach rozpocząłem nawożenie NO3 + Pro Fito

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

i z serii "co się gapisz"

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Wszystko pięknie ładnie. Nasunęła mi się taka malutka wizja, ten "jeżyk" ma połamane te korzenie... tak trochę bym powiedziała że za równo, ale to już nie o to tu chodzi. Ta gałąź co wychodzi jak najbardziej na zachód, załóżmy, że to połamana gałąź i może gdyby tak jej przedłużenie leżało na trawniczku lekko porastając jakimś mchem. Myślę, że byłby to dobry efekt, wprowadzał by trochę nieładu do tego idealnie rozmieszczonego układu korzeni i roślin. Co myślisz? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napoleon ----------ładnie kombinujesz ale ja bym jeszcze tymi kamieniami zaakcentował bardziej środek.Nie duże, takie odłamki.

 

Dokładnie wiem o co Ci chodzi, ale w pośpiechu "świątecznym" za mało kamieni z moim stron wziąłem, ale kupował nie będę więc następnym razem uzupełnię ;)

 

Wszystko pięknie ładnie. Nasunęła mi się taka malutka wizja, ten "jeżyk" ma połamane te korzenie... tak trochę bym powiedziała że za równo, ale to już nie o to tu chodzi. Ta gałąź co wychodzi jak najbardziej na zachód, załóżmy, że to połamana gałąź i może gdyby tak jej przedłużenie leżało na trawniczku lekko porastając jakimś mchem. Myślę, że byłby to dobry efekt, wprowadzał by trochę nieładu do tego idealnie rozmieszczonego układu korzeni i roślin. Co myślisz? Pozdrawiam

 

Jeżyka planuje lekko zdeformować tak jak piszesz, ale muszę poczekać, aż nowe gałęzie porządnie namokną, wtedy powyjmuje je i ułożę bardziej chaotycznie :D ale co do korzeni tworzących rdzeń konstrukcji czyli tych z początkowych zdjęć są nie do ruszenia. Tkwią głęboko w podłożu i są pozahaczane o siebie. Ale spokojnie akwarium postoi jeszcze kilka miesięcy więc jest dużo czasu do zmian i te zmiany z całą pewnością będą 8-)

Dzięki młoda za podpowiedź ;)

 

Dołączona grafika

 

http://img89.imageshack.us/img89/630/sl374846kopia.jpg

 

Co do mieszkańców to na razie jedynymi żyjątkami są pierwotniaki, plankton. stułbie itp. który przy braku ryb spokojnie namnażają się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

rewelacja...można się patrzeć i patrzeć :)

dużo daje też obróbka zdjęcia ;)

piękne

To i ja w wolnej chwili tak siedzę i patrze ;) Ostatni mało czasu było na grzebanie i też nie ma co za bardzo rozgrzebywać, zbiornik żyje swoim życiem. Aktualka po podmianie 40% wody (1\2 kranówka 1\2 demineralizowana)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...