Jump to content
Sign in to follow this  
BIG fish

Czym jak i kiedy Karmić male głukpiki

Recommended Posts

Jak bżmi temat zadaje wam pytanie Czym jak i kiedy Karmić male głukpiki po jednym dniu.

Było tyle razy... próbowałeś w ogóle użyć szukajki?

Eh... zdrobniony pokarm dla dorosłych ryb, pokarmy dla narybku, można też gotowanym żółtkiem jajka, ale to bardzo brudzi wodę. Tyle.

PS: Gupiki, nie głupiki

Mogą być przerażone tym wszystkim. Jeden z moich jadł dopiero po 1dniu

Może dlatego,że już XXXXL razy było to pisane w przeróżnych postach. :zamieszany:

Gupiki nie są jakimiś szczególnymi rybami,które wymagają jakiegoś specjalnego pokarmu. ;)

Naprawdę one zjedzą wszystko co im się poda,nawet kanapkę z jajeczkiem :roll: ----to jest oczywiści żart ;) ,ale nie mogłem się powstrzymać. :lol:

Ja sypałam roztartą paznokciem odrobinkę tabletki dla kirysków (oczywiście jak były w kotniku).Weź pod uwagę,że one mają maciupeńkie buźki.A potem to już jedzą dokładnie wszystko co dostaną.Rybencja bezproblemowa.

Gdy miałem młode gupiki to karmiłem je specjalnym jedzeniem dla młodych gupików .:)A zaczęły jeść dopiero po 1-2dniach.

...głukpiki...

...bżmi ...

...disiaj?...

Dżizas

Więc czemu nikt nie odpisuje?

Bo przechodzimy przyspieszony kurs obsługi enigmy. Cierpliwości.

Ludzie ci już wszystko powiedzieli!

Mocna rozetrzyj pokarm płatkowany lub pokarm w tabletkach pocieraj palcem trzymając go nad młodymi i małe kawałki będą trafiały do nich.

Sign in to follow this