Skocz do zawartości

GIMP-moje wymarzone akwarium.


kaka958
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej pewnie wiecie co to gimp :) Ostatnio jakoś mnie wzięło żeby stworzyć moje wymarzone akwarium.

Co o nim myślicie? Wy używacie gimpa? Może też zrobicie akwa na gimpie... pokażcie :D

 

Ryby:

-16 modrooków gertrudy

-4 modrooki słoneczne

-3 samce białych gupików

Mam jeszcze kilka ulubionych. Ale nie chciało mi się ich obrabiać. Wszystkie roślinki są na tej aukcji: http://allegro.pl/1195549963-i1195549963.html

 

Dołączona grafika

 

PS. nie martwcie się o sprzęt jest dobrze ukryty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam samic w ogóle nie ma :) A krewetki miały być te czerwono-białe ale mi się nie chciało :)

Jak tylko będę mieć baniak to taki zrobię. Rośliny zamówię u tej pani bo mieszkam w tym samym mieście. Ryby nie wiem czy będę mieć te. Bo gupików na pewno takich nie znajdę :( Tylko nie wiem czy 112l na to starczy i skąd wziąć te kamole (chyba wezmę tło strukturalne i przetnę na pół ewentualnie pomniejsze :D) :D A przepis na wodospad mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furcatusy + gupiki odpada :) będzie po płetwach, gertrudy + furcatusy też odpada będzie po płetwach, furcatusy + krewetki odpada ;p będzie po krewetkach. Ogólnie to albo furcatusy albo gertrudy, najlepiej jednogatunkowe, gertrudom ciężko o papu walczyć z innymi rybkami :) Cieniaski to są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem białego samca gupika, poważnie w sklepie firmowym Ara w centrum edukacji narodowej w Stalowej Woli są takie speciały.

Widziałem raz pielęgniczkę dicrous flameus (nie umiem poprawnie napisać), paletki, severum złote Skalary koi są czasami i takie czerwone też widziałem.

Warto go odwiedzić są tam ogólondostępne ryby ciekawych odmianach i duuuuży wybór. :o:D;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli sądzisz, że znajomość GIMP zwalnia cię ze znajomości ortografii, to jesteś w błędzie...

No wiesz...wbić się w tak w ciekawy wątek tylko po to by być złośliwym...nie bardzo to ładnie z Twojej strony"

 

 

kaka958 - akwa pewnie wyjdzie Ci jeszcze piękniejsze na żywo niż te urządzone programem skoro tak dokładnie planujesz i już się nad wszystkim zastanawiasz :) . Nie to co ja..zaczynałam nie mając pojęcia co chcę osiągnąć :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...