Jump to content

czy ta gupiczka jest w ciąży ?


Recommended Posts

Napewno jest bliżej niż dalej. Według mnie, moje gupiczki miały takie brzuchale, plamki takie same a na następny dzień były małe.

Więc nie minie 2, 3 dni i będziesz miał maluchy. ;) Zresztą nigdy bystra z matmy nie byłam, ani nic, ale nigdy nie słyszalam o jakimś kącie prostym... :zamieszany:

Gupiki jako dziecko hodowałam, i uważnie się im przyglądałam. Nigdy nie miały żadnych kątów prostych, chyba że pominęłam.

Link to comment
Share on other sites

Zazwyczaj to trwa kilka godzin na początku dużo potem po kilka i coraz rzadziej

Jak nadążysz i ci się chce to możesz przekładać, na pewno zwiększy to ich populację, moja kiedyś rodziła i jadła,,,, ale jeśli tego nie zrobisz a masz w kotniku jakieś zarośla to też przeżyją :D

Hehe brzanka o kącie prostym dzieci się dowiadują w 4 klasie szkoły podstawowej,,, to jest kąt 90`, np taki pod jakim masz ścianę od ściany w domu :lol:

Link to comment
Share on other sites

No to ci się dopiero zaczął "horror" xDD :twisted::twisted::twisted:

Nie no na pewno będzie ich więcej,,,, po prostu od dłuższego czasu samica nic nie urodziła, zaczyna się interesować zjedzeniem potomstwa,,, jest wyraźnie chudsza,,,, nie wiem co jeszcze,,,,

Ja mam w 30l gupiki wpuściłem 3 samiczki i samca a teraz mam około 20 sztuk nie nadążam z odłowem i nic nie robię NATURA

Link to comment
Share on other sites

Najwięcej uzyskasz doławiając je,,,, nie wiem po co ci ich tyle ale będzie wtedy na pewno 100% przeżywalności, tylko rób to tak żeby nie stresować samicy co kilka sztuk bo wtedy przedłużysz poród, możesz jej rzucić chodź moje nigdy nie chcę w takich sytuacjach jeść ale możesz spr :D

Link to comment
Share on other sites

nom, nie długo może urodzić. ja jeszcze młodych nie odchowałam a już mi drugi raz zaszła. przenieś ją do kotnika albo do osobnego pojemnika a po porodzie odłącz od młodych. jak nie jesteś 24h przy tym kotniku/pojemniku to wsadź tam jaką roślinkę żeby się małe mogły schować, o ile wogóle chcesz mieć młode. :);)

Link to comment
Share on other sites

soorrry dopiero przeczytałam drugą stronę... :oops: no to gratuluję! ja miała to szczęście że byłam kiedy moja rodziła to ją od razu wyjęłam. mam około 15 maluchów. za pierwszym razem to samica miała na spółkę z welonką żywy pokarm :zamieszany:

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...