Skocz do zawartości

Co Wam się podoba w tym forum, a co byście chcieli zmienić?


Marcin!991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas niech się wypowie, co mu się podoba na forum a co by chciał zmienić. Tylko proszę bez innych rozmów, lub tekstów typu: "Nie masz racji, to jest fajne." Itp. Każdy pisze tylko to co lubi na forum i to czego nie lubi. ( i oczywiście to jak widzicie zmiane takowej negatywnej rzeczy). Może admin czytając to zwróci uwagę na niektóre ciekawe propozycje i wprowadzi je w życie. :D

 

Ja zaczne :)

 

Negatyw:

 

Nie podoba mi się to, że moderatorów jest niewielka ilość. Często szperając na forum, widzę durne pytania, posty, które spamują i to dość poważnie, są napewno usuwane po jakimś czasie, ale powinno to działać sprawniej i szybciej. (BROŃ BOŻE ŻEBYM UTRZYMYWAŁ, ŻE MODERATORZY NIC NIE ROBIĄ BO ODWALAJĄ DOBRĄ ROBOTĘ NA FORUM, ALE JEST ICH STOSUNKOWO MAŁO).

 

Nie podoba mi się (czasem się zdaża) chamskie zachowanie innych, kiedy jeden z użytkowników pomyli się, piszą jakiegoś posta, i poda błędne informacje (oczywiście bez przesadnego włażenia sobie w pupę).

 

Pozytyw:

 

Duży + dla społeczności forum za wiedzę i pomoc, strasznie mi się podoba kiedy ma się jakiś problem i każdy chce jakoś pomóc.

 

Podoba mi się niesamowicie, samo zrobienie strony, linki emoty, system działania galerie etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze tylko to co lubi na forum i to czego nie lubi.

Żeby nie było, że nie przeczytałem polecenia.

 

Nie podoba mi się to, że moderatorów jest niewielka ilość. Często szperając na forum, widzę durne pytania, posty, które spamują i to dość poważnie, są na pewno usuwane po jakimś czasie, ale powinno to działać sprawniej i szybciej.

Nie podoba mi się myśl, żeby miało być ich więcej, bo wtedy mogło by powstać zamieszanie spowodowane wtrącaniem się nie do swoich działów, albo dojść do sytuacji, że liczba moderatorów zrówna się z liczbą aktywnych użytkowników w ciągu dnia.

 

Nie podoba mi się to, że ktoś przyczynia się do powstawania takowych "durnych postów/pytań a potem ma pretensje, że są one zbyt późno edytowane/usuwane.

 

BROŃ BOŻE ŻEBYM UTRZYMYWAŁ, ŻE MODERATORZY NIC NIE ROBIĄ BO ODWALAJĄ DOBRĄ ROBOTĘ NA FORUM, ALE JEST ICH STOSUNKOWO MAŁO

Może admin czytając to zwróci uwagę na niektóre ciekawe propozycje i wprowadzi je w życie. :D

Nie podoba mi się, jak ktoś ma parcie na szkło.

 

(oczywiście bez przesadnego włażenia sobie w pupę).

To też mi się nie podoba na tym forum. (jak i na każdym innym;P)

 

Podoba mi się niesamowicie, samo zrobienie strony, linki emoty, system działania galerie etc.

No faktycznie, subsilver2 -> download. ;P Pomijając rangi zrobione przez hipcia (dobra robota)

 

Tak więc wdg. mnie forum jest "idealne" (na swój sposób) i nie trzeba nic zmieniać ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom: to ja zgłaszam kandydaturę: Marcin!991 i mati1531 ;>

 

A tak serio to chyba są jakieś jaja, może niech się moderatorzy wypowiedzą, czy rzeczywiście kogoś potrzebują i czy ogarniają wszystko czy nie? bo zaraz dojdzie do tego, że jeszcze nowego admina będzie trzeba nominować ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

...może niech się moderatorzy wypowiedzą...

Nie chce nam się :P

 

Gdybyśmy kogoś potrzebowali to ostatnim razem byłoby więcej nominacji na moderatorów. W obecnej chwili jest 10 moderatorów. Chcecie po jednego na użytkownika czy co ? :P

I nie chciałbym teraz widzieć tutaj tekstów, że kogoś nie widać na forum itp. To, że moderator się nie udziela czynnie w tematach na forum, nie oznacza, że nie wykonuje rzetelnie swojej "pracy" tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że temat zakończony? ;)

Veto! Jeszcze ja. ;)

Z przyczyn wyższych [pozdrawiam Panów z Telekomunikacji którzy prawie tydzień walczyli z naprawą jednego słupa] dopiero dziś wróciłem na forum i znalazłem ten arcyciekawy temat.

 

Co mi się podoba?

To że mimo strzelanych wszem i wobec regułek "dawaj czarny bazalt i czarne tło!" na forum można dowiedzieć się czegoś nowego. Że mimo odpływu z forum wielu starych użytkowników wciąż pojawiają się nowi, w tym nie tylko początkujący ale też akwaryści z dużym stażem i doświadczeniem. Jakiś czas temu pojawiały się głosy że forum podupada, moim zdaniem był to tylko chwilowy spadek formy spowodowany wakacyjnym sezonem ogórkowym i SA wciąż ma się świetnie.

No i strasznie podoba mi się to że powstał taki, dość pozytywny temat. Wcześniej co jakiś czas pojawiały się różne tematy o działaniu forum, ale sprowadzały się do kwestii "moderator mnie bije, idę na inne forum!". :D

 

Co mi się nie podoba?

Spamowanie i trolle - ale to urok każdego dużego forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...