Skocz do zawartości

[200l] Ogólne - Lamik


lamik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opis zbiornika

 

Oświetlenie: 2x Philips Master T8 865 30W, 1x Philips Aquarelle T8 30W, 2x Narva T5 865 39W

Filtracja: JBL e900

CO2: Butla, reduktor, elektrozawór, zawory zwrotne i precyzyjne, dyfuzor szklany

Grzanie: 200W

 

Zieleń: Nazw nie kojarzę zbytnio, ale widać mniej więcej na zdjęciach co tam jest.

 

Obsada: 4 skalary(jeszcze nie ujawniła się para), 4 kosiarki, 5 otosków, 4 molinezje, 2 bocje, 2 platynki

 

Nawożenie: K2SO4, kulki gliniano-torfowe, PG Mikro, PG Makro

 

Zdjęcie

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne mi się bardzo podoba 9/10 tylko mam 2 uwagi

1 obsada

4 skalary (ok)

4 kosiarki (ok)

5 otosków (ok)

4 molinezje (powinien być charem 1 samiec + kilka samic, mam nadzieję że tak jest)

2 bocje (za małe akwarium, do oddania)

2 platynki (chodzi o platki? jeśli masz 2 samice to ok, jeśli 2 samce dokup 4 samice, jeśli samca i samice dokup jeszcze 1 samice)

 

i jeszcze jak by tak fajnie zazielenić lewą stronę, jak całe akwarium, to by była po prostu rewelacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam takie jedno pytanie. Jakieś 3 miesiące temu miałem 5 skalarów. Chciałem, aby dobrała się w para i resztę chciałem komuś sprezentować. Niestety nie jest tak kolorowo. Ostatnio co jakieś 3 tygodnie zaczął znikać mi jeden osobnik. Wczoraj pływały 3, a dziś jeden najmniejszy już jest na powierzchni. Pozostałe 2 pływają blisko siebie(prawdopodobnie para). Możliwe jest to, że się naturalnie wyselekcjonowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dawno nic nie pisałem na temat mojego akwarium. W tym tygodniu przeszło ono rewolucje. Wymiana podłoża + lepsze rozmieszczenie roślin. Oczywiście woda została :) Zrobiło się dużo miejsca. Dokupiłem roślin i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Fajnie jakby mi rotala i trawnik się rozrosły... Ale to sie okaże.

 

Fota po rewolucji:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...