Skocz do zawartości

[112l] dobra obsada?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam akwarium 112l . Właśnie zmieniam obsadę i chcę was się zapytać czy może tak być.

Obecna obsada:

5x mieczyk weloniasty

4x neony czerwone

2x danio lamparcie

3x kirysek spiżowy

 

Więc chciałam zrobić tak: dokupić 6 neonów, 8 danio i 2 kiryski. Mogłoby tak być czy byłoby już przerybienie? Jeśli macie jakieś propozycje chętnie przeczytam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak muszę przyznać mieczyki to piękne ryby ale niedoceniane! Ja właśnie teraz chciałam się zająć ich hodowlą. :) A z ramirezek zrezygnuję bo słyszałam, że z kiryskami się niedogadują chociaż nie wiem czy to prawda. Narazie chce uzupełnić obsadę w danio i neonki a potem ewentualnie może coś kupić. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałam odgrzebać ten temat. Obsadę mam podanę w podpisie. Otoski coś niezyt lubią moje akwarium. Został już tylko jeden. Chciałabym mieć coś co je glony albo jakiegoś niedużego zbrojnika który by po szybach "latał". A nie chce mieć jakiegoś giganta. Co byście mi polecili. Żeby nie było tylko rozmiarów słonia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz otosków mogą być glonojady, ale zwykle są duże więc polecam ci mieczyki lub molinezje 8-) 8-) . podobo kosiarki jedzą glony, ale nie jestem pewien :roll:

Mam mieczyki. Nieprzeczytałeś dokładnie. Chciałam coś ze zbrojnikowatych albo coś w podobie. Kosiarki chyba za mało miejsca by u mnie miały. Glonojad pewnie chodziło o zbrojnika. Za duże rosną. NIe byłoby im dobrze u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...