Skocz do zawartości

doradzcie jakie tło pasuje? zdjecia w załączniku


SkazanyNaBluesa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Żółty albo niebieski.

A nie prościej dać za akwarium kawałek kolorowego papieru i samemu ocenić? Kilka prób i już jest wybrany kolor na tło. Sam tak często robiłem. Akwarium na zdjęciach a w rzeczywistości inaczej wygląda. Ty jesteś przy nim zdecydowanie częściej niż my ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to Twoje akwarium i Tobie ma się podobać efekt. Radzę poprzykładać różne kolory czegokolwiek, żebyś miał porównanie i mógł wybrać najlepsze dla Twojego oka wyjście.

 

Czarny brystol niby oklepany, ale mi się podoba, sama go posiadam i moim zdaniem prezentuje się świetnie z zielenią ;) Ale to tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka.Ma podobać się Tobie.Druga sprawa ciemne(czarne) pochłania światło im jaśniejsze (do białego)to więcej światła dla roślin.Trzecia aktualne trendy to jednobarwne.Osobiście moim zdaniem nieekonomiczna i najmniej naturalnie wyglądająca opcja to czarne(zwłaszcza do Twoich skalarów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do jakiegoś lepszego sklepu zaopatrującego studentów uczących się w plastyce, rzeźbiarstwie itp. Tam jak zobaczyłem gammę barw to jak każdy mówi czarny to ma na myśli czarny a tam to jak się mówi czarny to masz do wyboru z 20 rodzajów w różnych fakturach, odcieniach itp. Przykładowo fajne są kartki (sprzedają na sztuki) z fabrycznie pomiętą delikatnie strukturą. W akwarium wygląda imponująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak sie składa ze sciane mam zieloną a nie białą :P moze tego nie widac na zdjeciu, nieco kiepawa jakosc :D a kiedys w dawnym akwarium mialem taką przyklejaną od wewnątrz, przed zalozeniem akwarium , styropianowe tło w kształcie skały, to dopiero dawało fajny efekt,szkoda ze o tym wczesniej nie pomyslalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...