Skocz do zawartości

Cristal tropical i metna woda?


Rekomendowane odpowiedzi

I tu jest problem. Wczoraj zostało dodane wieczorem i do dzisiaj woda ma ten dziwny kolor środka :/ 2 rybki mi zdechły, nie kumam co się dzieje:/ A woda zamiast zrobić się przejrzysta to dalej mętna jest a do tego jeszcze ten kolorek z deka został :/ Co mam robić????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, co do dawkowania to proponuje nie sugerować sie tym co piszą na etykiecie,na przyszłość dodawaj zawsze troszke mniej niż pisza.

ja proponuje żebyś podmienił troszkę wody i przy okazji przeczyścił filtr dobrze by było podnieść temperaturę wody w trakcie podmiany unikniesz rybiej ospy

powodzenia ;)

 

______________

112 l

Obsada:

4 skalar żegłowiec

20 neonków innesa

5 danio

2 bocja wspaniała

2 molinezja

2 kirysek panda

3 glonojady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr 2 dni temu czyszczony, widze ze nadal dobrze się sprawuje. Właśnie tak te dawkowanie mnie niepokoiło. Na następny raz będę wiedzieć, że moja intuicja jest dokładniejsza i ma racje :) Jeżeli chodzi o temperaturę, to nie będę podwyższać ponieważ mam 24-26 stopni. Tak jest prawidłowo. 8-)

 

 

Nie chce mi się powtarzać ale chyba muszę znów. Poczekam kilka dni i jeżeli nie będzie się stan wody poprawiać to podmienię małą ilość :evil: Czytać proszę wszystkie posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...