Skocz do zawartości

Jama, skała


marcinxd777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałem przedstawić Wam ozdobe do akwarium którą wykonałem sam.

Użyłem kamieni, silikonu i gumek od klawiatury od komputera jako podstawki do skały.

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

jak silikon wyschnie na dobre to wstawie zdjęcia jak prezentuje się w akwarium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..

taka w sumie troche nienaturalna.

Te gumki od klawiatury są zbędne, a co gorsza toksyczne.

Silikonu jakiego użyłeś?

Mam nadzieję, że akwarystycznego?

 

Edit;

Jakie masz akwa?

Bo widzę tam welonkę, brak światła i mętną wodę.

Najpierw zapewnij rybom właściwe warunki, później bierz się za ozdóbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec :

 

Silikon jest akwarystyczny, te widoczne ślady silikonu będą usunięte po pełnym wyschnięciu.

Te gumki raczej usunę bo nie jestem pewny czy właśnie nie są toksyczne. Woda nie jest mętna tylko aparat był ustawiony na makro. Akwarium mam 70l a w nim 4 welony, 4 kirysy i ślimak. Akwarium planuje wymienić na większe ze względu na welony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze to niż Malawi ,,,, bez ryb ....

Chyba bez roślin? ;)

A i w niektórych malawi są rośliny, ale zwykle tyle ile w takim typowym akwarium z welonami [czyli bardzo mało]. ;)

Priorytetem jest tutaj większe akwarium, gęsto obsadzonego roślinami holendra i tak nie zrobi bo welony pozjadają rośliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze to niż Malawi ,,,, bez ryb ....

Chyba bez roślin? ;)

 

Chodziło mi o to że zrobi swoiste "malawi" (same skałki) bez roślin,,,,, tylko będzie brakować ryb odpowiednich do tego zbiornika ,,,, ale zgadzam sie z tobą za wiele gatunków roślin nie zasadzi,,,, ale dobry i mały akcent jakiś twardszych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gumki od klawiatury są zbędne, a co gorsza toksyczne.

Te gumki z klawiatury na pewno nie będą toksyczne?

Skąd takie Wasze domysły ?

 

Czyli co to co nie jest tłustym drukiem podpisane Akwarystyczny już się nie nadaje ?

 

Ja bym chciał tutaj na forum wypowiedź kogoś kto dokładnie wie z czego to się składa a nie to co nieznane to toksyczne.

Mi się wydaje że to ze zwykłego silikonu robione ale do tych skałek ma to tylko zastosowanie takie jak na przykład chcemy wyciągnąć z akwarium i gdzieś położyć żeby powierzchni nie zarysowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...