Skocz do zawartości

[240L] czegoś mi tu brakuje


Regus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Fajnie całkiem. I ja się teraz pytam kto mi znowu będzie wmawiać że 100litrów na dyskowce jest akurat ;p..

100L to niewielki litraz jak na placuszki moze dla 3-4 ryb max poniewaz rosna dosc duze niektore moje rybcie maja po 16-17 cm tak jak te na fotce , wiec w planach mam przesiadke na conajmniej 450L.

Tym bardziej ze w czasie tarla rybcie robia sie czasami agresywne i reszta ryb na tym cierpi z braku miejsca do ucieczki .

y8hb.jpg

 

 

Edit:

 

Tak przy okazji mala aktualka po przemeblowaniu ;)

ua0v.jpg

4zjz.jpg

7vc6.jpg

8urh.jpg

 

 

Jeżeli czas od napisania ostatniego postu nie przekracza 24h, oraz nie został on poprzedzony postem innego użytkownika, należy używać opcji „edytuj”.

Na forum wymagane jest używanie polskich znaków.

Edytowane przez Luna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak masz  za dużo. W 100 l można je trzeć. W 240, to 4, max 6 niewielkich placków. Żeby mieć więcej, to 150x60x60 i nie ma bata.

 

Zgodze sie z toba , ze mam przerybiony baniak , w planach jest wiekrzy 150x50x60  tylko narazie mam inne wazniejsze  wydatki , w sumie jak rybcie byly male az tak bardzo to nieprzeszkadzalo , dopiero teraz jak podrosly widac ze maja troche ciasno .

 

PS. BRAK POLSKICH ZNAKOW . takie info dla adma

 

 

 

Region i język -> klawiatura -> Polska. Ewentualnie: Panel sterowania -> opcje klawiatury -> Polska. Nie ważne z jakiego sprzętu korzystasz.

W przypadku innych systemów niż Windows również jest taka opcja, tylko w zależności od systemu może nazywać się inaczej.

Język klawiatury można też zawsze dograć, niezależnie od wersji systemu operacyjnego.

Nie jest to nic trudnego.

 

Regulamin dotyczy nas wszystkich w takim samym stopniu.

/ Luna

Edytowane przez Luna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dawno mnie tutaj nie było 

Tak patrze na te posty w tym temacie i jak diametralnie zmieniło się to akwarium zacząwszy od severum-ów skończywszy na Paletkach jednych z najbardziej wymagających ryb .

Baniaczek opisywany w tym poście robi teraz za zbiornik tarliskowy , w niedługiej przyszłości zamieszczę zdjęcia nowego /dojrzewającego / baniaczka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...