Skocz do zawartości

Gupiki Endlera.


Marcin!991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem. To jest takie maximum już. Czytałem u cioci wikipedii o nich. Czy jest jeszcze coś co możecie mi o nich powiedzieć, coś więcej niż pisze na wikipedii?

 

A jak się dochowam potomstwa, tych rybek, to Ci je wyśle jak trochę podrosną ;) pokryjesz tylko koszt przesyłki. Oczywiście warunki będą humanitarne :) albo odbierzesz sobie jakbyś był kiedyś w Krakowie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zmniejsz harem do 1+3 szt. będzie mniej ryb i samce nie będą rywalizować.

Po drugie według mnie są ładniejsze niż Pawio Okie ;)

Po trzecie są dość wymagające i trudniejsze w hodowli niż te zwykłe. W bardzo dobrych warunkach mogą dożyć 4 miesięcy ale tylko w bardzo dobrych ;)

 

Polecam to ;) :

viewtopic.php?f=2&t=15920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że nam się podobają endlery bo te poczciwe pawie oczka już się nam znudziły i mnożą się na potęgę

 

Aż tak na potęgę się nie mnożą mialem raz gupiki i raz mi się okociła samica i miała tylko dwa młode to jakaś potęga nie jest.

 

Bo to była młoda samica i już nie cytuj moich wypowiedzi bo to się robi śmieszne :lol:

 

Marcin!991 Oczywiście że są rzadziej spotykane przecież od nie dawna możemy je posiadać w akwariach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...