Skocz do zawartości

Co sądzicie?


Essa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium o standartowych wymiarach 65*25*33

 

Obsada na chwile obecną:

 

8x Neon Inessa

4x Danio Kolorowe

2x Kirysek Pstry

 

 

W planach mam dokupienie jeszcze 2 kirysków pstrych, ok 4 moze 5 głupików i jednego glonojada.

Moze coś jeszcze doradzicie, z góry dziekuje.

 

 

 

I jeszcze jedno, powiedzcie mi czy Danio nie są za bardzo ruchliwymi rybkami dla spokojnych Neonków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No danio są dość ruchliwe ale jeśli wszystko w zbiorniku jest ok to wg mnie może zostać tak jak jest plus ze 3-4 kiryski. Zbrojniki w większości wypadków są za duże do tego zbiornika a z ryb górnej części masz już danio więc gupiki wg mnie będą już robiły tłok i syfek... zwłaszcza jak się rozmnożą.

 

Rafi200, daj sobie już spokój z tymi pandami i ramirezami. Widziałam, ze znasz inne ryby to wysil makówkę i błyśnij czymś oryginalniejszym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi200, daj sobie już spokój z tymi pandami i ramirezami. Widziałam, ze znasz inne ryby to wysil makówkę i błyśnij czymś oryginalniejszym :roll:

To jest początkujący akwarysta więc nie chciałem dawać jakiś rarytasów ;)

Ale skoro :roll:;) :

- Axelrodia riesei - 16 szt.

- Hisonotus aky - 6 szt.

- Micropoecilia picta - 1+3 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi200, daj sobie już spokój z tymi pandami i ramirezami. Widziałam, ze znasz inne ryby to wysil makówkę i błyśnij czymś oryginalniejszym :roll:

To jest początkujący akwarysta więc nie chciałem dawać jakiś rarytasów ;)

Ale skoro :roll:;) :

- Axelrodia riesei - 16 szt.

- Hisonotus aky - 6 szt.

- Micropoecilia picta - 1+3 szt.

czyli:

 

Tetra Rubinowa

Jakieś Zbrojniczki :)

Żyworódki podobne wyglądem do Gupików:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarytas nie jest równoznaczny z rybą trudną w utrzymaniu. Wg mnie dla początkującego polecanie ramirezek jest bez sensu bo większość żegna się z tymi rybami już po kilku tygodniach. Powód ten sam co polecanie początkującym delikatnych, jednokolorowych odmian gupików, które padają często po kilku dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...