Skocz do zawartości

Ile by kosztowało akwarium 200 l z wyposażeniem??


kry$tian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filtr najlepiej kubełek ok. 200-300 złoty, grzałka z termostatem jakieś ok. 50 złoty. Akwarium same szkło (proste i takie bardziej polecam) ok. 200 złoty. Pokrywy nie warto kupować bo ma za mało światła do tego akwarium ale jeżeli chcesz to kosztuje ok. 150 zł. Zamiast niej lepiej dać jakąś belkę oświetleniową np: Hagen GLO 2x39W + 1x39W i będzie ponad 117W czyli 0,59W/l ;).

 

 

ahaed: pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - paletki nie są rybami dla początkujących. Nie wybaczają błędów.

Za stadko zapłaciłbyś więcej niż za to akwarium, a bez sporego doświadczenia po prostu nie utrzymałbyś tych rybek przy życiu...

Na razie lepiej zostać przy mniej wymagających rybach. ;)

 

Po drugie - to akwarium jest raczej za małe. Widziałem 200l akwaria z paletkami i moim zdaniem jest tak na styk... Większe byłoby lepsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma 200 l i ostatnio kupił 6 paletek. Wystarczy utrzymać dobrą temperaturę, ph wody itp. Jeszcze mu żadna nie zdechła od 3 miesięcy. A ma taką samą wiedzę jak i ja.

Ja na razie mam akwarium 55l i niedługo kupuje 200l :). Ja akwarium mam już od 5lat.

I teraz chce hodować jakieś trudniejsze w utrzymaniu ryby :D.

 

ahaed: j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Trochę po za tematem.

 

Cytat z google.pl: "Czy chodziło Ci o: ...z wyposaŻeniem?"

 

:roll:

 

Po kolei zabieram się za cały temat pod względem pisowni. Post za postem. Proszę nie pisać do mnie PW o treści: "Ale za co..?"

 

 

Edit:

 

Coś pominąłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...