Skocz do zawartości

Zagubiona..


Rekomendowane odpowiedzi

Zaprojektowana przeze mnie (wymiary akurat jak pod Twój zbiornik) kosztowała 380 PLN.

A mnie szafka pod akwa 120x40 kosztowała... 170zł ;)

Najtańszą szafkę 80x40 możesz kupić już za 113zł. ;)

Wiadomo, im droższa tym ładniejsza [bo o wytrzymałość się nie martw], ale jak ma się ograniczone fundusze to lepiej kupić tańszą szafkę i np. dużo lepszy filtr, niż odwrotnie. ;)

 

Co do tego biurka... widziałem 54l stojące na bardzo podobnym, ale to i tak było ryzykowne obciążenie dla niego. Koniecznie musisz kupić szafkę akwarystyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

trochę przepłacaliście za te szafki chyba ale za to jest pewność że wytrzyma;) ja za swoją pod 216l dałem koło 180zł. Tyle ile by wyszedł koszt materiału a kupiłem gotową ze sklepu. Wiadomo że jak sie projektuje dla siebie to ma sie możliwość dostosowania ale jednak dla mnie to za drogo.

 

Miałem podobny dylemat co Ty 216 czy 112 litrów wybrałem większe na początku żałowałem bo kasa na osprzęt i dekoracje poszła podwójna ale teraz ponownie wybrał bym 216. Druga sprawa to to czy brać profil czy proste. Początkowo to moje akwa miało być dekoracją w domu jednak przy zakładaniu odkryłem że mi sie akwarystyka bardzo podoba, podobało mi się ciągłe grzebanie i poprawianie. Jednak przy profilu obserwacja ryb i ich zachowania była utrudniona, ale z daleka wyglądało ok. Mam akwarium wolnostojące dodatkowo w rogu pokoju na skos, proste by tam głupio wyglądało w takiej pozycji, więc nie tak do końca żałuje że wybrałem profil. Za to w moim mniemaniu proste dużo lepiej wyglądają ustawione na segmencie, stoliku czy przy ścianie a jeśli akwa ma lub może być zabudowane to tylko proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...