Skocz do zawartości

Moje 25 L :) co myślicie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jest cała awantura ze ryby przez Ciebie cierpią nie muszą. Nie wiem wiec po co ten temat zakładałaś. Myślałaś że wszyscy Cie będą chwalili i mówili że jesteś super po twojej obsadzie. A tu jest na odwrót i ty nie masz zamiaru dostosować się do naszych jakże cennych rad żebyś oddała te ryby jak najszybciej. One też czują i też wymagają szacunku jak my. Chociaż czasami wstydzę sie ze jestem człowiekiem widząc co potrafi zrobić bezsilnemu zwierzęciu który mu nic nie zrobił jak np. trzymanie go w nieodpowiednich warunkach podczas gdyby mógł beztrosko pływać w naturalnym środowisku :roll:

hej !!! spokojnie !!!

Ty też trzymasz coś w zamknięciu , a nie w naturalnym środowisku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooooooooo luuuuuuuuuuudzie nie czepiajcie sie juz tego glupiego przelicznika i przeczytajcie co dokladnie napisala Arishka ja tylko napisalem jak niby powinno byc ,gdzies tak wyczytalem.Co wy myslicie ze ja ide do sklepu z miarka i licze ile kazda ryba ma cm, przeciez wiadomo ze kazdy (prawie kazdy) wie jakie ryba osiaga rozmiary i kupuje takie ktore beda sie dobrze czuly.Arishka napewno chciala dobrze ale nikt jej nie pokierowal wiec pomozcie jej a nie sie z niej smiejecie,kazdy popelnia bledy.Na razie pozdro.Zajmijmy sie czyms naprawde powaznym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walicie na mnie jak opętani. A doczytał ktos że nie mam już tylu rybek? Danio nie oddam bo we wrzesniu zakładam większe akwa. a 2 malutki kardynałki i 2 fantomy nie zajmuja całych 25 l!

I wcale nie liczyłam na żadne chwalenie bo nie na tym bajka polega, ale widać co poniektórzy lubią się wywyższać... :evil:

"i ty nie masz zamiaru dostosować się do naszych jakże cennych rad" zanim napiszesz -pomyśl to nie boli, a najlepiej przeczytaj co było pisane. Zmieniłam w akwa wg waszych rad inaczej to bym miała w akwa 11 a nie 6 rybek... co za tupet.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walicie na mnie jak opętani. A doczytał ktos że nie mam już tylu rybek? Danio nie oddam bo we wrzesniu zakładam większe akwa. a 2 malutki kardynałki i 2 fantomy nie zajmuja całych 25 l!

 

No, czyli wszystko idzie w dobrą stronę, ale nadal jest źle. ;)

Fantomy i kardynałki do oddania, po prostu nie możesz stworzyć im odpowiednich warunków.

Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...