Skocz do zawartości

Zaba w akwarium?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie będziemy wiele razy powtarzali.

Czy ty wogóle rozumiesz, co inny do ciebie co chwila powtarzają?

Po co Ci bojowniczka, jak coś to wymień na samca, jak tak lubisz bojowniki. Jeśli chcesz katować ryby to proszę bardzo a tutaj na forum o akwarystyce zostaniesz od razu poinformowany, że brzanek w 25 litrach trzymać nie wolno.

Wykipiało ze mnie, ale mam nadzieję, że wkońcu zrozumiałeś ;)

Jak coś to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czy brzanki chciały by żyć w o wiele za małym dla siebie akwarium?

To pytanie analogiczne do tego czy ty chciałbyś żyć w domu 2x2 metry?

Atreyu nie przesadzaj!One nawet dobrze się czują ale faktycznie oddam wszyskie rybki.

 

A co do bojowniczki i skalarów to taka historia jest:Moja ciocia te skalary miała praktycznie od ich urodzenia w tym (co teraz jest moje) 25 l.Potem je przeniosła do 56 z samicą i samcem bojownika,motylnikiem i paroma innymi rybkami.Bojowniczka bała się tych skalarów, bo ten większy cały czas ją ganiał po akwarium.Dała mi skalary, więc bojowniczka zaczęła szaleć...zjadła samca :(.Więc ciocia mi dała też bojowniczkę.Nie wiem co mam z tymi rybkami zrobić,bo ciocia ich spowrotem nie chce:(.No i komu mam te rybki dać albo sprzedać...kumpel ma akwarium, ale stanowczo za małe i w dodatku on o te rybki nie dba,więc boje się dawać mu moje :/.A sprzedawca pewnie też nie kupi tych rybek bo skalary mają już swoje lata i mogą w każdej chwili zdechnąć.:(:roll::(:help: Podobnie jak bojowniczka :(.

 

brzanka 12:Wiem, że mam za małe akwa, ale co mam z tymi rybkami zrobić?Tam,gdzie kupowałem brzanki była taka sprzedawczyni, że nawet słowem się nie odzywała(nic się nie zna!).Nie oddam tam tych rybek za nic w świecie!Jak patrzyłem w jaki sposób ona wyciąga ryby i w jaki sposób je traktuje...(rzuca tymi workami!)to już napewno jej nie oddam moich brzanek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czy brzanki chciały by żyć w o wiele za małym dla siebie akwarium?

To pytanie analogiczne do tego czy ty chciałbyś żyć w domu 2x2 metry?

Atreyu nie przesadzaj!One nawet dobrze się czują ale faktycznie oddam wszyskie rybki.

 

I tu się pojawia ważne pytanie. Czy one Ci powiedziały że dobrze się czują w małym akwarium, czy może machały płetwami w geście radości. ;) Zasada "żyje-pływa-je" nie świadczy o dobrym samopoczuciu rybek. ;)

To że pewne rybki wymagają pewnej wielkości akwarium nie wzięło się z kosmosu.

Minimalny litraż dla danego gatunku to takie minimum socjalne. Zaczerpnięte z wielkości jaką rybka osiąga w naturalnych warunkach, z jej ruchliwości i doświadczeń wielu akwarystów.

25l to litraż który bardzo ogranicza wybór obsady, bo mało która rybka dobrze czuje się w tak małym baniaku.

 

Dobrze że oddajesz ryby. Co do tego sklepu... staraj się oddać a nie sprzedać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się pojawia ważne pytanie. Czy one Ci powiedziały że dobrze się czują w małym akwarium, czy może machały płetwami w geście radości. ;) Zasada "żyje-pływa-je" nie świadczy o dobrym samopoczuciu rybek. ;)

Wiem o tym, ale naprawde widać, że się świetnie czują.Ganiają się codziennie po całym akwarium, a jak im daje jeść to szaleją z radośći :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...