Skocz do zawartości

Proszę o pomoc


gural_93.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam może trochę dziwny problem ale liczę na waszą pomoc.Dziś gdy byłem na imprezie pod gołym niebem zaczął strasznie lać deszcz.Jako że była to impreza poszedłem w dobrych ciuchach, no i właśnie...Mi bardzo farbują buty,ja kucłem i zahaczyłem tyłkiem o bluze i koszulke.I niestety ciuchy są białe i mi zafarbowały...Bluza na dodatek Jeszcze się nie wiem od czego zafarbowała na czerwono.Prać w wysokiej temperaturze nie mogę,wybielacz też odpada.Przyszedłem do domu,to wrzuciłem te ciuchy do pralki,nie dawno matka wstawiła pranie,ale jeśli to nie zejdzie,to tu moje pytanie głównie do pań bo się na tym bardziej znają ale jeśli panowie też mają jakieś pomysły to niech się wypowiedzą,mianowicie CO MAM ROBIĆ :shock:

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popróbuje jeszcze z vanishem

Musisz powiedzieć głośno "Ja tego nigdy nie dopiorę!"

Wtedy powinna zjawić się pani w różowej koszulce, tak jak jest to na reklamie i powiedzieć "na takie plamy najlepszy jest nowy Vanish". No i problem z plamą rozwiązany. 8-)

 

Co nie adekwatności, to dział "rozmowy o wszystkim i niczym" więc nawet pasuje. :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popróbuje jeszcze z vanishem

Musisz powiedzieć głośno "Ja tego nigdy nie dopiorę!"

Wtedy powinna zjawić się pani w różowej koszulce, tak jak jest to na reklamie i powiedzieć "na takie plamy najlepszy jest nowy Vanish". No i problem z plamą rozwiązany. 8-)

Lepiej pozamykać się bo nie wiadomo kto Ci nagle na chatę wparuję i powie "Zaufaj różowej sile" :roll::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,zdaje się,że znowu będę musiała być tą jedyną znającą babcine sposoby.

Zrób roztwór z sody oczyszczonej: 5 łyżek sody na szklankę gorącej wody.Wymieszaj porządnie,a potem weź białą szmatkę,zamocz w roztworze i przetrzyj plamy.Na początku spróbuj gdzieś w mało widocznym miejscu.Potem oczywiście wypierz ciuchy.Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...