Skocz do zawartości

Ile karmić ryby


mati2701
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie ile powinienem karmić moje ryby (15 gupików, 15 mieczyków). Karmie je 2 razy dziennie pokarmem płatkowym, ale ryby sprawiają wrażenie jakby były zawsze głodne. Po daniu pokarmu rzucają się na niego zjadając wszystko w ok 30 sekund a później dalej są wydają mi się głodne, zaś po podaniu większej ilości pokarmu i oczywiście całego jego zjedzeniu mają rozdęte brzuchy. Co robić:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie ile powinienem karmić moje ryby (15 gupików, 15 mieczyków). Karmie je 2 razy dziennie pokarmem płatkowym, ale ryby sprawiają wrażenie jakby były zawsze głodne. Po daniu pokarmu rzucają się na niego zjadając wszystko w ok 30 sekund a później dalej są wydają mi się głodne, zaś po podaniu większej ilości pokarmu i oczywiście całego jego zjedzeniu mają rozdęte brzuchy. Co robić:?:

 

na moje to robisz dobrze...ja też tyle karmie moją obsade i ryby mają sie świetnie.... głodna ryba to zdrowa ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadzam się! Gupiki to małe głodomory. Karm rybki tak jak karmisz. Gdy zjedzą nie dawaj im już jedzenia. Jak trochę się przygłodzą nic im nie będzie. Na pewno potem będą też przeszukiwać akwarium w poszukiwaniu jedzonka to dodatkowo zbiornik nie będzie miał resztek jedzenia. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...