Jump to content

Chcę was wykorzystać i iść na łatwiznę


maciek_496
 Share

Recommended Posts

No więc mam do wydania 100zł mam akwarium 25l i filtr do 15l z napowitrzaczem do 30l mam też pokrywę ale bez oświetlenia więc tak dajcie linki do żwirków roślin ozdób i wszystkiego najlepiej w tym samym sklepie internetowym lub jakimś zoologu z Gorzowa wielkopolskiego myślałem o brzankach rekinich ale nie wiem czy w 25l jedna się zmieści (Są podobno olbrzymie) więc będę hodował neonki myślę że 10 starczy tak więc daje wam wolną rękę nie zawiedźcie mnie!

Link to comment
Share on other sites

Brzanka rekinia odpada na 100% one rosną gigantyczne.Neony w takiej ilosci również odpadają. Polecam w takim litrażu zrobić krewetkarium i przy okazji na oświetleniu zaoszczędzisz ponieważ mchy nie potrzebuja mocnego oświetlenia.

Link to comment
Share on other sites

Cytat z naszego forum:

Denerwuje mnie głupota ludzi, bo tutaj nie ma supportu Microsoftu, Nvidii czy Appla i ty nie płacisz za to, żebyś dostał pomoc, więc nie masz prawa jej oczekiwać - jedyne co możesz zrobić, to zacisnąć zęby i liczyć, że ktoś się zlituje, wystuka coś w klawisze i że będzie znał odpowiedź na twoje pytanie. Forum jest po to, żeby pomagać innym, ale nikt tu nie ma obowiązku tego robić. Ludzie robią to z altruistycznych pobudek. Więc troszkę respectu i wszyscy będziemy szczęśliwsi.

Możemy Ci pomóc dobrać odpowiednie sprzęty jeśli poprosisz o to, ale nie oczekuj że ktoś będzie poświęcał własny czas i szukał dla Ciebie produktów w jednym danym sklepie akwarystycznym. To nie wymaga wiedzy i możesz to zrobić sam.

 

Więc tak:

Rybki które chcesz hodować nie nadają się do takiego akwarium.

Listę odpowiednich gatunków podał Gost.

 

Jaki masz ten filtr? Suche dane nam nic nie mówią, podaj konkretny model.

Jeśli to model "do 15l" to na pewno będzie trzeba kupić nowy.

Masz jakieś doświadczenie w elektryce? Przyda się przy przerabianiu pokrywy. Jeśli nie masz to powinieneś kupić jakieś gotowe lampy.

Koniecznością będzie grzałka. Najlepiej 25W z termostatem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...