Jump to content
Sign in to follow this  
ahaed

Akcja ratowania bojowników! (ankieta)

Recommended Posts

Ja myślę,ze sporo osób nie odwiedziło tego tematu wcześniej.A szkoda.Ja się przyznaje bez bicia.

Moja wina,moja wielka wina.

Ja głosowałam na 2 ale inaczej bym to zrobiła... coś w stylu takiej większej ryby (bojownika) wystającego z kuli wtedy to moze bedzie bardziej trafiać- ten fakt że ryba nie ma miejsca żeby nawet pomyśleć :lol: i z jakąś smętną minką :-)

Pomysł w sumie dobry...ale ludzi do tego potrzeba!:)

Choć z drugiej strony jak by tak każdy w swoim mieście zrobił obejście sklepów i porobił pare awantur to może może :)

U mnie na osiedlu malutki sklepik jest ale już zauważyłam ze bojowniki nie sa w kubkach tylko takich małych akwa już lepsze to niż kubek...wrr :x

ten fakt że ryba nie ma miejsca żeby nawet pomyśleć ( ryba myśli nie? ;):lol: i z jakąś smętną minką :-)

Przepraszam za to co teraz napiszę, ale to brzmi trochę jak hipokryzja w ustach osoby która hoduje potrzebujące masę przestrzeni danio w 25l...

to nie ma brzmieć jak hipokryzja, ja wiem że rybki myślą:) i myślę że moje 2 danio mają już znacznie wiecej miejsca - poza tym! - nie mogę ich oddać

A do składania zamówień będzie osobny temat? Nie wiem czy będę w najbliższym czasie więc chciałabym z 6-7 nalepek ;) A jak będą plakaty to 4 plakaty i 4 nalepki :D

Pozdrawiam

PS. Jeśli nie można takiej liczby na jedną osobę to proszę maksymalną ilość nalepek a jak będą plakaty to po pół (lub więcej nalepek ;))

Wow widzę że wszystko było planowane ankieta. Ale jak przyszło co do czego to zapomnieli o akcji i nawet nie napisali czy zrezygnowali.

Spotykałem się z podobnymi akcjami jeżeli chodzi o welony. Przykre, że ludzie to kupują (kule).

Ja tez widziałam takie nalepki w sklepach z welonami. Rybka była w kuli przerażona a nad nią piorun i napisane, że jak pływa to dźwięki odbijają się od ścianek i że to szkodzi (czy jakoś tak)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this