Skocz do zawartości

Moje 54l restart str 9


marcinek8413
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie czas na nowe fotki i mały opis zmian, więc obsada obecna to 15 szt. neon ineesa, 4 x krewetka Amano, 8 x Red Chery, jeden kirysek pstry i 4 młodziutkie zbrojniki niebieskie na dniach idą do większego akwarium :lol:, rośliny doszła wgłębka na korzenie i pod tafle wody oraz zmiana tła na czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na razie są w zbiorniku 2 dni zachowują się super pływają po całym akwarium i zalecają się do siebie co do krewetek nawet się nimi nie interesują i z neonami żyją w zgodzie zobaczymy jak się oswoją w nowym akwarium co będzie się działo, głównie zajmują środkową i dolną część akwarium potrzebne są rośliny pływające typu pistia, wgłębka podobno składają tam ikrę, w akwarium wyglądają super pomarańczowy kolor super odbija się na tle czarnego podłoża i tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tak obsada troszkę się zmieniła w mojej miejcowości ciężko dostać kiryski panda lub pigmeje zdecydowałem się na zakup Cierniooczka kuhla odmiany czarnej mam ich 4 szt, do tego 15 szt Neonów i harem 1 +2 Proporczykowców oraz 4 Amano. Obecnie mam oświetlenie 2 x 15 wat świetlówki Diversa Opti natural i Opti plant, myślę już o trawniku z Małego Henia powinien dać radę jednak nie mam co2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Akwarium ładnie się zarosło, od czasu kiedy widziałam je po raz ostatni. Jedynie co mi wadzi, to troszkę drobny, jasny żwirek na dnie + łaty bazaltu. Zmieniłabym właśnie tylko podłoże. Z przodu zostawiłabym piaseczek, a z tyłu podłoże wartościowe dla roślin przykryte bazaltem, ale wiadomo, że po tylu remontach nie bedzie chciało Ci się jeszcze raz robić demolki. Ogólnie wypiękniało to akwarium, widzę, że z obsadą jeszcze rodzą się problemy. Ale naprawdę wielki plus. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...