Skocz do zawartości

Malawi 160l! :):) musisz wejść


Imaginations
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obsada pyszczaki, nic nam nie mówi.

Podaj dokładną obsadę i widzę również, że 160 litrów na te wszystkie duże ryby robi się ciasno. ;)

Poza tym, akwarium nawet ładne, gdybyś:

Wyczyścił te kamienie.

Zrobił z podłoża efekt głębi - z tyłu więcej, z przodu mniej. Nie odwrotnie.

Podłoże wygąda jak straciatella. ;) Lepiej wyglądałby czysty, piasek kwarcowy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pyszczakami nie udam isię uzyskać efektu głębi dlaczego? chociażby dlatego ze te ryby lubią kopać początkowo było tak jak napisałeś więcej piasku z tyłu mniej z przodu ale one ten piasek doprowadzily do stanu jaki teraz jest widoczny. CO do podłoża na dole było 5kg żwirku jakiegoś następnie dodałem 10kg piasku kwarcowego i ryby rozkopały sie i do kopały dlatego też wyglada jak wyglada.Kamienie doprowadzenie ich do takiego stanu jak teraz zajeło mi 8 miesięcy :) jak ktoś u góry napisał wygląda to naturalnie i tak zostanie.Co do tła z glonów zostanie zlikwidowany w najbliższym czasie i zamienione na tło strukturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kamienie wyglądają jakby były pomalowanie zieloną farbą. Dobrze byłoby, gdybyś chociaż trochę je oczyścił, aby wyglądały bardziej naturalnie.

A widziałeś kiedyś nurka czyszczącego szczotką glony z dna jeziora? Bo ja raczej nie i co ważniejsze to byłoby co najmniej nie-naturalne. Rozumiem jednym się to podoba innym nie Ale w malawi takie glony dodają uroku i wielu zapaleńców ręce by sobie poucinało za taki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...