Skocz do zawartości

[200L] Towarzyskie. - aktualizacja str.7


red eye
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że chorujesz na to co ja :D Potrafisz osiągać coś naprawdę ciekawego, a nastepnie to zepsuć :D

Tak :D

Szczerze to też mi się nie podoba. Doszłam do wniosku, że za mało jest tam miejsca, brakuje jakichś 50 cm. po długości :)

 

 

Na pierwszym zdjęciu albinosy na komendę Ci w szeregu stanęły :P

Chociaż raz :)

 

 

I po co te łapy pchałaś :(, chociaż korzonek z prawej świetnie wygląda.

Już musiałam bo tak zarosło, że szok... Na zdjęciu tak nie widać ale Nurzaniec był wszędzie :D i rybcie jak się rozpędziły to wpadały w krzaki :). Kaskada trochę mi przeszkadza...ale już niedługo... :D

 

co wy tak panikujecie aranżacja nie jest zła!! wierzę, że redek sobie poradzi swym czerwonym okiem i ogranie je trochę by to wyglądało lepiej ale podkreślam nie jest źle!

Hehe dzięki dzięki, nikomu się nie podoba a reakcja zawsze jest taka sama: "oooo pozmieniałaś w akwarium...wtedy było ładniej" :D

 

A mi się wydaje, że zmiana aranżacji na plus. Przynajmniej grzałka zasłonięta. Teraz czekać aż flora trochę zdziczeje i będzie naprawdę ładnie ;)

Dzięki.

 

Na razie musi zostać tak. Po zmianie filtra coś pomyślę znowu i poprzesadzam, rodzielę zwartkę i pomyślę nad jakąś jaskinią dla moich sumów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Potrafisz osiągać coś naprawdę ciekawego, a nastepnie to zepsuć :D

"Przed" było o wiele lepsze :):D

 

Zdecydowanie to pierwsze akwarium przed zmianami było ładniejsze :D

I po co te łapy pchałaś :(

To wiele wyjaśnia.

 

 

... i ogranie je trochę by to wyglądało lepiej ale podkreślam nie jest źle!

Taaak, rozumiemy. Chciałeś być delikatny :roll:

 

 

... że redek sobie poradzi swym czerwonym okiem ...

To Redkowa :roll: , a czytając mój post to już cała jest czerwona ;p. Dziwne będzie jak kogoś dzisiaj nie zabije ;p.

 

 

A mi się wydaje, że zmiana aranżacji na plus.

Masz rację, wydaje Ci się. Toż to porażka tego miesiąca.

 

 

Doszłam do wniosku, że za mało jest tam miejsca, brakuje jakichś 50 cm. po długości :)

 

Słabej baletnicy to i majtki w kroku...

 

... coś pomyślę znowu i poprzesadzam, rozdzielę zwartkę i pomyślę nad jakąś jaskinią dla moich sumów.

No to jak tym razem? Czas do 24:00 w sobotę?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak się komuś poprawia humor z samego rana :D :D.

Dziwne, że mnie jeszcze nie zbanowali tutaj :D :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Redkowa :roll: , a czytając mój post to już cała jest czerwona ;p. Dziwne będzie jak kogoś dzisiaj nie zabije ;p.

No dziwne to będzie, dziwne...

 

 

Doszłam do wniosku, że za mało jest tam miejsca, brakuje jakichś 50 cm. po długości :)

 

Słabej baletnicy to i majtki w kroku...

A księżniczce to i ziarenko pod poduszką... :D

 

 

Tak się komuś poprawia humor z samego rana :D :D.

A bo Ty pierwszy.... Takich jak Ty zjadam na śniadanie z samego rana :D

 

Dziwne, że mnie jeszcze nie zbanowali tutaj

Poczekaj aż wygaśnie Ci ważność w paszporcie Polsatu... :twisted:

 

No brzydko to wyszło, nie ukrywam, samej mi się to nie podoba ale na razie tak zostaje czy was się to podoba czy nie :)

 

PS.

Aha, jeszcze jeden post typu "...ale beznadzieja..." i blokuję temat... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No brzydko to wyszło, nie ukrywam...

 

Haaaaaaaa :D

 

Niniejszym oświadczam, że otrzymujesz tytuł: Lipa Miesiąca Grudzień 2010.

 

Gratuluję.

 

 

 

Aha, jeszcze jeden post typu "...ale beznadzieja..." i blokuję temat... :D

Akwarium zablokuj jakoś, żeby takich aranżacji nie przyjmowało do swojego wnętrza.

 

 

 

ps: tak wiem, okropny jestem. Straszne, bardzo się tą myślą przejąłem :roll: .

Chyba jestem jedyny tutaj, który mówi wprost, że jest lipa na maxa :P.

A co najgorsze, to za to mnie właśnie lubicie*

 

*lubić ahaed-a = kompleksy, życiowe porażki, brak wlaściwej samooceny, za dużo %% we krwi.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym oświadczam, że otrzymujesz tytuł: Lipa Miesiąca Grudzień 2010.

 

Gratuluję.

A dziękuję, dziękuję :D

 

 

Akwarium zablokuj jakoś, żeby takich aranżacji nie przyjmowało do swojego wnętrza.

Tego nie mogę dla Ciebie zrobić :D Musisz z tym żyć...

 

 

 

ps: tak wiem, okropny jestem. Straszne, bardzo się tą myślą przejąłem :roll: .

Chyba jestem jedyny tutaj, który mówi wprost, że jest lipa na maxa :P.

A co najgorsze, to za to mnie właśnie lubicie*

 

*lubić ahaed-a = kompleksy, życiowe porażki, brak wŁaściwej samooceny, za dużo %% we krwi.......

A kto powiedział, że Ja Cię lubię? :D Ale jak zwykle miło czytać Twoje uwagi.... :twisted:

 

PS. Pisz poprawnie! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja pisałam w nocy więc moje błędy to tłumaczy, ale Twoje z samego rana?? :roll::D Chyba coś jest nie tak, helołłłłłłłłłłł :D

 

Poprawiałem z rana Wasze nocne błędy. Więc miałem prawo się pomylić na jednej literce po czytaniu tych hieroglifów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No tak nie do końca, po sobie też trzeba sprawdzić :roll: Żebym Ja Ciebie takich rzeczy uczyła... :twisted: Czyżby uczeń przerósł miszcza? :D:twisted:

 

Ad1: Sprawdzam po sobie

Ad2: To ja Was uczyłem wszystkiego na tym forum

Ad3: Tia

 

A w temacie, żebym nie został posądzony o OT: lipne akwa. Lipne bo...lipne. Czekam na aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ano poczekam.

 

Takie lipne akwa to ja robiłem mając 12 lat. W dodatku robiłem takie o 7:30 mając na 8:00 do szkoły. Więc jeszcze "trochę" czekania na coś porządnego mnie nie ominie.

 

 

red eye: Przecież nie wiele więcej ja mam więc o co Ci chodzi? :roll: Trochę wyrozumiałości :cry:

 

ahaed: Wiem, że masz 3 a nawet 4 razy więcej. Napisałem to tylko aby Cię troszkę zmotywować.

..ja man..

Man to ja, Ty woman. Pisz poprawnie! :P

 

re: Taką motywacją to Ty Hitlera z grobu wyciągniesz :D Dobraaaaaaaaa, spadaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redka, może po prostu nie pchaj tam łap przesz jakieś dwa miesiące. Jakoś się to porozrasta i będzie git.

Przemyśl to jakoś :P

Się poprawi tam kiedyś... :) .

Taki mam cel :D . Zobaczymy co z tego wyjdzie. Koncepcję już mam ale nie powiem bo później nie będziecie mieli do czego się przyczepić a nie zrobię Wam tego :D Nic nie ruszam na razie, niech zarasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zdjęcia z serii "Co tam słychać w moim akwa". Od dłuższego czasu nic nie robiłam. Doszło nocne oświetlenie. W planach mam dodać 2 korzenie na lewą stronę, obsadzić jakimś mchem i anubiasem. Nurzaniec będzie wykarczowany, zostanie tylko troszkę.

Woda zamulona bo było sprzątanie a co do nocnego oświetlenia to w rzeczywistości tak mocno nie daje, zdjęcie takie mi wyszło ;)

 

PS. Tak, tak, będzie kolejna aktualizcja :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium cudne w swojej prostocie. Nie wiem czy cos bym tam dodawal. naprawdę super.

Dzięki :). Mam 2 fajne korzenie. Są dość spore i też mam wątpliwości, że pomniejszą mi akwa. Ale spróbuję. Układ roślin pozstaje taki sam. Jak będzie na nic to zostanie tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...