Skocz do zawartości

[200L] Towarzyskie. - aktualizacja str.7


red eye
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielkich trudach i wysiłkach mogę przedstawić jedno z moich akwariów :). Teraz trochę info:

 

Litraż:

200L

Oświetlenie:

Standard 2x30

Napowietrzanie i filtracja:

Kostka napowietrzająca

Filtr zew. Aquael FZN-3

Ogrzewanie:

Elite 200W

Tło:

Czarne zewnętrzne.

Flora:

Nurzaniec

Anubias

Zwartki

Wgłębka (dojdzie)

Fauna:

Sumik Szklisty - 4 szt. - docelowo 10szt.

Platka Zmienniak - 3 szt. - docelowo 10szt.

Kirysek Albinos - 6 szt.

Kirysek Panda - 4 szt. - docelowo 6 szt.

Glonojad Złoty - parka

Amano - 5 szt.

Red Cherry - dużo :D

 

Teraz fotki, krok po kroku. Czas akcji: 10h przez małe problemy w trakcie. Roboty było od.... bardzo dużo :D . Na razie nic nie zmieniam bo kręgosłup nie chce mi się zgiąć i nogi nie chcą klękać ;). Podziękowania dla mojego cierpliwego pomocnika ;).

Komentujecie, podpowiadajcie, wszystko się przyda ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Hehe, dzięki za komentarze ;). Wiem, że dno płaskie, za mało piachu ale się dokupi :), myślałam, że wystarczy... Ostatnio doszła mi wgłębka, która dryfuje sobie przy powierzchni z krewetkami. Z nowości: parka Glonojadów Złotych złożyła ikrę :cry::) - wiedziałam, że mój wyjazd źle się skończy :D . Zdjęcia dodam w międzyczasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

... wymyśliłeś ...

-łaś

To kobita jest raczej, chyba, podobno, przynajmniej. Tzn. takie słuchy chodzą. :D

Redka, zmień sobie ava bo mi tu po takich postach na faceta zalatujesz :D :D

 

Jak dla mnie akwa...hmm...ja jeszcze poczekam z oceną i wypowiedzią ;). To jeszcze nie czas na to ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wymyśliłeś ...

-łaś

To kobita jest raczej, chyba, podobno, przynajmniej. Tzn. takie słuchy chodzą. :D

Redka, zmień sobie ava bo mi tu po takich postach na faceta zalatujesz :D :D

 

Jak dla mnie akwa...hmm...ja jeszcze poczekam z oceną i wypowiedzią ;). To jeszcze nie czas na to ;).

 

Oj kurde to już nie można być taką Miriam :mrgreen: . Żarcik oczywiście, nie przeszkadzają mi te CIĄGŁE pomyłki :D;)

 

Co do Twojej oceny ahaed to chyba jeszcze długo na nią poczekam ;) . Zdaję sobie sprawę i jestem świadoma, że mojemu akwarium jeszcze daleko do ideału ale na razie jestem z siebie zadowolona ;). Staram się... :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Staram się... :).

 

Ale ja to doskonale wiem ;) i trzymam kciuki.

 

Idziesz do przodu cały czas i to najważniejsze.

Jest dobrze ale sama wiesz, że to jeszcze nie to co chcesz sama zobaczyć.

Wiele osób sugeruje się moimi komentarzami itp. W sumie to nawet nie wiem czemu :roll:. Sam się dopiero uczę, zresztą jak my wszyscy tutaj. Ja naprawdę rzadko wpisuje się w galeriach, nie dlatego, że mi się nie chce. Tylko jak widzę, że właściciel akwarium nie jest z niego tak całkiem i do końca(do końca nigdy się nie jest;p) zadowolony. Będzie tam jeszcze grzebał i poprawiał to ja wolę poczekać na efekt końcowy. Wiem, że kazdy z nas się ciągle rozwija, ale widziałem już naprawdę dużo zbiorników. I wiem, że przy tym jeszcze mi nie powiesz: "ahaed patrz, to jest to". :P

 

Nie mam teraz racji Miriam? Yy...Eee...Czerwono oka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dosadzeniu roślinek dam nowe fotki ;). Maluszków mam tylko 3 ponieważ okazało się, że Danio mi je mordował no i troszkę spóźniłam się z osłonką na filtr i część też tam poległa :/. Następnym razem będzie więcej i to chyba już niedługo bo samiec jakoś podejrzanie długo siedzi w kokosie tym razem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...