Skocz do zawartości

54l problem ze światłem


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem kupiłem akwarium w którym nie ma żadnej żarówki podobno zgniła i właściciel wyrzucił a ja mam problem z dopasowanie podobnej i głównie nie mam pojęcia co potrzebuje żeby tam zamontować światło jedyne co zostało po starszym użytkowniku to dwie zawieszki pomożecie albo doradzicie co muszę kupić dołączam zdjęcie ponieważ nie znam się tak dobrze żeby powiedzieć jaka to pokrywa i jak wygląda to mocowanie na lampę

post-4654-13685159809421_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=9&t=17807 ;)

Popieram poprzednika. Jeżeli chcesz mieć zdrowe rośliny musisz mieć przynajmniej 0,5W/l więc około 2x15W powinno być dobrze ;) Mi się nie chce przerabiać pokrywy i też po prostu nie chcę ją mieć założoną więc jak też poprzednik napisał możesz dać gotowe belki lub np. w moim przypadku ja będę montował 3 sztuki modułów oświetleniowych AQUAEL Deco Light 11W :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz nic z tej starej, to jesteś na dobrej drodze by zrobić raz a porządnie, zakupić statecznik elektroniczny, oprawki bryzgoszczelne, kable i świetlówki, albo gotową belkę oświetleniową. Wiele tego typu tematów było wałkowanych na forum wystarczy poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...