Jump to content
Sign in to follow this  
Marcin!991

Bojownik strzępiasty.

Recommended Posts

Witam Was. Nie orientujecie się gdzie mogę kupić bojownika strzępiastego? KRAKÓW. Proszę o pomoc.

Dla ścisłości

Nie bojownik strzępiasty, tylko bojownik wspaniały odmiany Crowntail

Dokładnie atreyu o takie bojki mi chodzi. Ja znałem nazwę bojownik strzępiasty. :) Ale o takie mi chodziło.

Mój bojownik "strzępiasty" jest z ZooNatura na Zakopiance. Pojechałam po gupika :lol: a wróciłam z Alejandro. Mnóstwo (chyba ze 40) bojowników widziałam tydzień temu w Gal. Krakowskiej- może wśród nich byłby taki jakiego szukasz. Przy okazji: widziałam tam również ładne samiczki.

Mnóstwo (chyba ze 40) bojowników widziałam tydzień temu w Gal. Krakowskiej- może wśród nich byłby taki jakiego szukasz. Przy okazji: widziałam tam również ładne samiczki.

Raczej nie warto się tam fatygować. Od dawna mają tam tylko "zwykłe" czarne i niebieskie bojki. Chyba że coś się zmieniło.

Mają ich co prawda sporo... ale wszystkie w kubkach - odradzam zakupy tam.

Prawie we wszystkich sklepach sprzedają w kubkach. Jeden jedyny sklep, w którym nie widziałem bojka w kubku to ten, w którym pracuje mój kumpel. Na Kazimierza Wielkiego w Krakowie. Musze tam jechać w tym tygodniu i pokupować jakieś roślinki do akwa :))

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this